dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Americký rapper A$AP Rocky i Jourdan Dunn hvězdami jarní kampaně

Přidat na Seznam.cz
Jourdan Dunn, Andreea Diaconu, Julia Nobis i Kris Gottschalk zachyceny ve videu znázorňující kampaň pro jaro/léto 2017 značky Zalando.

Unikátně zařízené pokoje hotelu A$AP za rytmu zpěvu hudebníka A$AP Rocky pod taktovkou režiséra Gordon Von Steinera a viceprezidenta značky Carsten Hendricha přináší několik celebrit, které se tu ubytovaly. Neonové barvy smyšleného hotelu a poslíček A$AP Rocky, který zde roznáší kufry s konkrétní módou každému z hostů, přináší sdělení značky Zalando ve smyslu kreativní tvorby pro budoucí horké dny.

Navíc je tento krátký film kreativnější než ty předchozí a to i díky známým tvářím, které značka použila. Je to jednoduchá strategie, známé tváře přilákají mnoho očí. Nakonec na závěr fiskálního roku 2015 značka Zalando vykázala zisk ve výši 121,5 milionů eur. A minimálně o 20 % je očekáván nárůst celkového zisku pro rok 2016. Nezbývá než hodnotit, že tvorba filmů má co do sebe.

Nakonec Gordon Von Steiner není žádným začátečníkem, ve své historii má již spolupráce na projektech pro značky, jako Louis Vuitton, Chanel, Dior, Jil Sander, Lanvin, Miu Miu a Prada. Za produkci se postavila společnost Bakery Films a o styling se postaral Karen Langley.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ASAP ROCKY ZALANDO JOURDAN DUNN

Související články

Tanec, procházka města i plavba na parníku jsou skromným výčtem v bohatém programu Festivalu Open House Praha 2021

Festival Open House Praha není pouze jeden víkend v roce, jeho organizátoři zvou na celou řadu doprovodných programů, které se uskuteční v týdnu od 2. srpna 2021.

Celý článek

Z dračice k rodinnému životu! Alice Bendová myslí více na teplo domova

Sympatická česká herečka a moderátorka Alice Bendová si rozhodně umí užívat života!

Celý článek

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek