dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Byznys účesům vládnou střední délky – dobře zvolený účes vám zaručí pracovní úspěch!

Přidat na Seznam.cz
Mezi byznys účesy se jednoznačně řadí účesy středních délek. 

Středně dlouhé vlnité vypadají vždy upraveně! Mezi účesy, skterými zcela určitě zazáříte vpráci, ale nejen tam, patří středně dlouhé vlnité účesy. Vlnité účesy jsou dnes in i podle vlasových stylistů, kteří radí dát zelenou účesům objemným.

Vyměňte tak žehličku za natáčky nebo kulmu a podtočte si konce vlasů nebo jejich celou délku. Povedené natočené účesy vypadají vždy profesionálně a uspořádaně. Zkombinujte vaše středně dlouhé nafoukané či natočené vlasy svaším oblíbeným kostýmkem a úspěch vpráci budete mít rozhodně zaručen. Středně dlouhé vrstvené účesy se hodí, když vám vlny nedrží nebo nesluší!

Pokud si jste jisté, že vám vlnité a různě natočené vlasy prostě opravdu nesluší, nebo prostě žádná vlna na vaší hlavě neobstojí více než hodinu, inspirovat se můžete níže uvedenými typy účesů. I vtomto případě se ale jedná o středně dlouhé délky, které vašim vlasům dodají opticky na objemu. Jedná se o vrstvené, tedy různě sestříhané účesy. Délky vrstev účesu volte podle textury vašich vlasů, ale také podle tvaru vašeho obličeje a vašeho celkového stylu. Vrstvené účesy se vám budou hodit vpřípadě, že hledáte účes, který vašim vlasům dodá na objemu, ale i vpřípadě, že chcete zjemnit svůj look.

Mějte však na paměti, že čím kratší vrstvy vlasů zvolíte, tím opticky vyšší objem vlasů na vrchu hlavy získáte. Krátké vrstvené účesy volte tehdy, budete-li chtít ubrat na celkovém, nafoukanému objemu, středně dlouhé vrstvy zvolte tehdy, pokud budete chtít na objemu naopak získat a dlouhé vrstvy, pokud budete chtít zjemnit vaše obličejové rysy. Ani nejdokonalejší účes a sestřih vlasů nenahradí kvalitní péči o vlasy! Vkaždém případě budou vaše vlasy vypadat nejlépe tehdy, pakliže jim dodáte potřebnou péči vpodobě různých vlasových přípravků nebo zábalů.

Nevíte-li si rady stypem účesu, který by vám slušel, raději se poraďte sprofesionálem. Nezapomínejte na to, že pokaždé, když vpráci sněkým komunikujete, jste zároveň i pozorované a hodnocené, ať už kladně nebo záporně. Proto, abyste byly vpráci úspěšné, nepotřebujete jen znalosti a dovednosti. Základem úspěchu je také spořádaný vzhled, kam se nepochybně počítají i upravené a hezké vlasy. Pravdou je, že nezdravě vypadající dlouhé a přerostlé vlasy nejsou dobrou vizitkou svého majitele, krátké účesy dodají spíše na sportovnějším looku a zároveň také málokomu sluší. Nejlepším typem byznys účesu jsou proto vlasy středně dlouhé.

 

Zdroj obrázků: Becomegeorgeous.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ÚČESY VLASY KRÁTKÉ ÚČESY ÚČES SESTŘIH SESTŘIH VLASŮ

Související články

3 skvělé způsoby, jak si navlnit a zároveň nezničit vlasy

Která žena by nechtěla krásné přirozené lokny přímo po probuzení? Pokud vás příroda neobdarovala dokonale kudrnatou kšticí, tak nezoufejte. Nádherné vlnky si můžete udělat i bez použití kulmy.

Celý článek

Trendy společenské účesy pro rok 2021

Přestože je současná doba velmi nejistá a nikdo neví, jak bohatý bude kulturní program v příštím roce, my věříme, že tipy na trendy společenské účesy se hodí vždy! V kurzu bude opět uhlazený minimalismus i romantický boho styl. V hlavní roli jsou čelenky, sponky a pozor – taky sušené květy a obilniny!

Celý článek

Jak vybrat vhodnou kosmetiku proti padání vlasů

Nadměrné a nežádoucí padání vlasů je podmíněno mnohými faktory. Prořídlé vlasy trápí i ženy a pokud k nim patříte i Vy, určitě hledáte způsoby, jak nechtěnému padání vlasů předcházet a jak řešit tento nepříjemný problém.

Celý článek

Jak se starat v létě o vlasy

Léto je zde v plném proudu a pořádná dávka sluníčka může vašim vlasům spíše uškodit. Jak předejít tomu, aby vaše vlasy netrpěly a jak se o ně správně starat?

Celý článek

Nejoblíbenější vlasový trend? Balayage je stálice

Léto je ideálním obdobím na změny. Vlasy tak mohou být jednou z nich. Pokud stále váháte, máme pro vás jeden tip, jak své vlasy oživit a zůstat trendy po celý rok.

Celý článek

Jak na perfektní plážové vlny snadno a rychle

K létu plážové vlny ve vlasech jednoznačně patří. Ne vždy se nám chce trávit s jejich přípravou hromadu času. Proto vám přinášíme čtyři tipy, jak na vlny snadno a rychle…

Celý článek

Hitem léta jsou drdoly učesané nakřivo! Seznamte se s vlasovými doplňky, které tento jednoduchý účes ještě pozvednou

Vstát, vlasy zamotat a upevnit gumičkou. Tak by mohl vypadat rychlý ranní rituál, pokud nemáte příliš času, pokud je horko nebo se vám jednoduše nechce trávit více času se svými vlasy a jakýmkoliv účesem. Jak snadno a rychle drdol doplnit, aby působil sofistikovaně a naprosto precizně?

Celý článek

Proč muži milují dlouhé vlasy?

Vlasy jsou korunou krásy. Dlouhé vlasy byly a stále jsou přirovnávány k ženskému půvabu. I když se trendy mění, tak dlouhé vlasy zůstávají. Proč tomu tak je a co si o tom myslí muži?

Celý článek