dnes je 16.04.2021 a svátek má Irena

Byznys účesům vládnou střední délky – dobře zvolený účes vám zaručí pracovní úspěch!

Přidat na Seznam.cz
Mezi byznys účesy se jednoznačně řadí účesy středních délek. 

Středně dlouhé vlnité vypadají vždy upraveně! Mezi účesy, skterými zcela určitě zazáříte vpráci, ale nejen tam, patří středně dlouhé vlnité účesy. Vlnité účesy jsou dnes in i podle vlasových stylistů, kteří radí dát zelenou účesům objemným.

Vyměňte tak žehličku za natáčky nebo kulmu a podtočte si konce vlasů nebo jejich celou délku. Povedené natočené účesy vypadají vždy profesionálně a uspořádaně. Zkombinujte vaše středně dlouhé nafoukané či natočené vlasy svaším oblíbeným kostýmkem a úspěch vpráci budete mít rozhodně zaručen. Středně dlouhé vrstvené účesy se hodí, když vám vlny nedrží nebo nesluší!

Pokud si jste jisté, že vám vlnité a různě natočené vlasy prostě opravdu nesluší, nebo prostě žádná vlna na vaší hlavě neobstojí více než hodinu, inspirovat se můžete níže uvedenými typy účesů. I vtomto případě se ale jedná o středně dlouhé délky, které vašim vlasům dodají opticky na objemu. Jedná se o vrstvené, tedy různě sestříhané účesy. Délky vrstev účesu volte podle textury vašich vlasů, ale také podle tvaru vašeho obličeje a vašeho celkového stylu. Vrstvené účesy se vám budou hodit vpřípadě, že hledáte účes, který vašim vlasům dodá na objemu, ale i vpřípadě, že chcete zjemnit svůj look.

Mějte však na paměti, že čím kratší vrstvy vlasů zvolíte, tím opticky vyšší objem vlasů na vrchu hlavy získáte. Krátké vrstvené účesy volte tehdy, budete-li chtít ubrat na celkovém, nafoukanému objemu, středně dlouhé vrstvy zvolte tehdy, pokud budete chtít na objemu naopak získat a dlouhé vrstvy, pokud budete chtít zjemnit vaše obličejové rysy. Ani nejdokonalejší účes a sestřih vlasů nenahradí kvalitní péči o vlasy! Vkaždém případě budou vaše vlasy vypadat nejlépe tehdy, pakliže jim dodáte potřebnou péči vpodobě různých vlasových přípravků nebo zábalů.

Nevíte-li si rady stypem účesu, který by vám slušel, raději se poraďte sprofesionálem. Nezapomínejte na to, že pokaždé, když vpráci sněkým komunikujete, jste zároveň i pozorované a hodnocené, ať už kladně nebo záporně. Proto, abyste byly vpráci úspěšné, nepotřebujete jen znalosti a dovednosti. Základem úspěchu je také spořádaný vzhled, kam se nepochybně počítají i upravené a hezké vlasy. Pravdou je, že nezdravě vypadající dlouhé a přerostlé vlasy nejsou dobrou vizitkou svého majitele, krátké účesy dodají spíše na sportovnějším looku a zároveň také málokomu sluší. Nejlepším typem byznys účesu jsou proto vlasy středně dlouhé.

 

Zdroj obrázků: Becomegeorgeous.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY ÚČESY VLASY KRÁTKÉ ÚČESY ÚČES SESTŘIH SESTŘIH VLASŮ

Související články

Vlasové doplňky: Jak chránit vlasy před sluncem a větrem

Teplé počasí pomalu začíná a je nutné se na jarní a letní sezónu připravit. Ne nadarmo se říká, že vlasy jsou korunou ženské krásy. Víte, jak si správně chránit vlasy i pokožku před sluncem a větrem?

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek

10 účesů, které zvládnete i doma

Možná už vás nebaví každé ráno zamotat vlasy do drdolu nebo jen vyčesat culík. Dali jsme dohromady deset jednoduchých účesů, které zvládnete během chvíle i doma.

Celý článek