dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Česká móda v Gallery Lucerna

Přidat na Seznam.cz
Včerejší den byl ve znamení české módy a to na velice krásném místě v Gallery Lucerna. Odehrávala se zde prodejní prezentace Grace´n´Glamour s podtitulem Fashion and the City. 

Jako každý rok i letos se redakce Moda.cz zúčastnila prodejní výstavy Grace´n´Glamour, a potěšilo nás, že tentokrát vše probíhalo trochu jinak. Nejenže 20 českých návrhářů představilo své kolekce, ale vyvrcholením celodenní akce byly i módní přehlídky vystavujících tvůrců. Velice příjemné zpestření!  

A co jsme mohli vidět? Jako první se nám představila Ivana Follová/ IF, která nám představila ukázku z nové spolupráce s fotografem Petrem Našincem. Abstraktní motivy převedené do textilního designu. A vážně abstraktní byly...

                      

Další fotky z přehlídky se připravují... 

 

Dalším v pořadí a úplným nováčkem byla slovenská módní návrhářka  Petra Schultzová se značkou CORD DECKER, kterou asi většina z vás moc neznala, ale se kterou jste se již měli možnost seznámit v našem rozhovoru. Petra nás velice překvapila nejen svou skromností a upřímností, ale hlavně svými modely. O této značce bychom rádi slyšeli mnohem více a více. Krásná a profesionální práce! Posuďte sami. 

                       

Módní návrhářka Jana Minaříková je na GnG stálicí. Celá kolekce se povedla a líbila se mi. Obzvláště pruhované roláky s business pruhovanou sukní. Jany tvorba se nám zamlouvá a moc jí fandíme.

                      

 

Bára Štěpánová se značkou BSTEPAN nám též měla co ukázat. Bára klade důraz na vysokou kvalitu materiálů a precizní řemeslné zpracování. Mohli jsme vidět jak elegantní šaty, tak prvky pánského oblečení. Žlutá umělá kožešina na kabelkách byla velice zajímavá. (foto se připravuje)

                      

 

Jaroslava Procházková měla před pár dny svou módní přehlídku v mramorovém sálu v Lucerně, kde jsme chyběli. Naštěstí jsme jí mohli vidět i zde na GnG. Jaroslava je známá svou pleteninou a ta v podzimní kolekci nechyběla. Aktuální kolekce nese název Timeless Harmony.

                       

 

Celá akce GnG byla letos velice úspěšná a akční. Místo konání bylo zvoleno velice dobře a patron a moderátor Jan Čenský byl jako každý rok okouzlující a velice šarmantní. Mám ráda jeho přednes básní od novinářky Evy Brixi, kterými zpříjemnil čas, kdy měly modelky plné ruce práce na přípravu v zákulisí. 

 

Foto:Grace´n ´Glamour

Přidat na Seznam.cz
GRACE´N´GLAMOUR PRODEJNÍ VÝSTAVA PETRA KOPULETÁ PALÁC LUCERNA JANA MINAŘÍKOVÁ CORD DECKER DÁMSKÁ MÓDA bstepan

Související články

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek