dnes je 07.03.2021 a svátek má Tomáš

Česko-Slovenská MISS 2015 - do uzávěrky přihlášek zbývá jen pár hodin!

Přidat na Seznam.cz
Česko-Slovenskou MISS 2015 se můžeš stát i ty, nyní již od 18 let! Ale pozor, uzávěrka přihlášek se kvapem blíží. Máš poslední šanci!

Uzávěrka přihlášek do soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 je tady. Zbývá jen několik hodin! Možnost přihlásit se vyprší s úderem půlnoci 31. března 2015. Proto nemeškej a přihlas se, snad nikdy to nebylo snazší!

Nemusíš stát dlouhé fronty na casting v prostředí nákupních center… Stačí poslat vlastní selfie foto a krátké video, ve kterém se představíš, vyplníš formulář na cs-miss.eu a vše odešleš do 31. března!

Skvělou zprávou pro mnohé dívky je i snížení věkové hranice! Pro velký zájem se mohou do soutěže nyní hlásit slečny od osmnácti let.

Jsi to ty?
Je ti 18-26 let? Jsi přirozeně krásná, zdravá, ambiciózní? Toužíš po úspěchu? Dokázala bys pro to něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepší? Chceš podpořit charitativní projekt a získat krásné ceny? Pokud odpovídáš ano, určitě se přihlas! I ty se můžeš stát Česko-Slovenskou MISS 2015!

Zda postupuješ do druhého kola k osobnímu setkání, které se uskuteční v květnu, se dozvíš již začátkem dubna. Do finálového top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek. Čerstvé finalistky se hned po castingu svezou limuzínou a moderátor Míra Hejda je představí v centru dění na velkém plzeňském festivalu!

Co čeká finalistky?
Dívky čekají 2 soustředění, první již začátkem června, kde bude jeden celý den věnovaný focení a natáčení medailonků. V průběhu dalších dnů absolvují školení jak naložit se svým potenciálem, jak bojovat s trémou s kočkou Lenkou Černou, školení o zdravém životním stylu, pohybu i mediální trénink. Určitě je nemine ani práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto s Jirkou Gruntorádem.

Zajímavým zpestřením programu bude i malování karikatur jejich portrétů, což je součást charitativního projektu “Vostrá krása”  partnera soutěže. Dívky se zúčastní také slavnostního finále velkého golfového turnaje.

Co čeká na vítězky?
Finanční odměna 50.000 Kč!
Pronájem luxusního automobilu zn. MERCEDES-BENZ, vouchery na workshopy, vlasová kosmetika, originální šperky, šaty šité na míru, vouchery na výběr oblečení, doplňků či prádla, poukaz na kompletní bělení zubů nejmodernější technikou, luxusní kosmetiku či služby, poukaz na focení se špičkovým fotografem, vouchery do restaurací, na kávičky, relaxační víkendové a wellness pobyty a ještě mnoho dalšího.

A samozřejmě ceny nevyčíslitelné hodnoty jako jsou skvělé zážitky, nové zkušenosti, poznatky, nové kontakty a přátelé.

Zdroj: Česko-Slovenská MISS

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI ČESKO-SLOVENSKÁ MISS MISS SOUTĚŽ KRÁSY 2015 KRÁSA V SRDCI MERCEDES-BENZ

Související články

Úspěch je mix dřiny, štěstí a poučení se z předchozích chyb, říká průkopnice české kosmetiky Eva Štěpánková

Eva Štěpánková si ve svém životě zažila mnohé. I přes všechny překážky však dokázala od základů vybudovat úspěšnou firmu Ryor, která by mohla v odvětví přírodní kosmetiky konkurovat i zahraničí.

Celý článek

10 nejdražších kostýmů v historii filmů a seriálů

Kostýmy jsou esenciální součástí každého filmu, seriálů i dalších uměleckých představení. Připravili jsme pro vás žebříček těch nejdražších filmových a seriálových šatníků v historii.

Celý článek

Jana Zielinski: Každá doba má svou výzvu, když budeme otevření a inovativní, tak to zvládneme

Jméno Jany Zielinski je spojené se světovým designem. I díky ní mohou Češi rok co rok zhlédnout ikony světového i tuzemského designu na festivalu Designblok s mezinárodním renomé.

Celý článek

České osobnosti pod ledem! Otužování hýbe Českou republikou. Které známé tváře praktikují ledovou koupel?

Otužování v posledních týdnech skloňujeme ve všech možných pádech, alespoň tak vypadá čas trávený v zimních měsících v Česku. A je jedno, jestli máte za domem rybník, na zahradě barel s vodou nebo se vyběhnete vyválet ve sněhu. Podívejte se, jak na to jdou známé osobnosti.

Celý článek

Nordický vzor: počátky módní senzace a drahého luxusu

Nordické svetry jsou populární, ale drahou záležitostí letošní zimy. Skandinávský design je unikátní nejen svým vzhledem, ale také historií. Pojďte se s námi vydat na cestu po skandinávských zemích po stopách nordického designu.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Inaugurace prezidenta Bidena byla přehlídkou radosti a dokonalých outfitů

Po volbách ve Spojených státech a hlavně dramatických událostech, které je následovaly, se Washington dne 20. 1. 2021 znova nadechl a slavnostní inaugurace přinesla naděj na radostnější zítřky. Nově zvolený prezident Joe Biden byl doprovázen nejen svou krásnou ženou Jill, ale hlavně Kamalou Harris, první ženou na postu viceprezidentky. 

Celý článek

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek