dnes je 22.07.2019 a svátek má Magdaléna

Fashion ikony, které musíte na Instagramu sledovat!

Přidat na Seznam.cz
Hledáte módní inspiraci? Ikonu, která to s módou umí, a vy od ní můžete leccos odkoukat? Najděte si ji!

Během pár let se z aplikace Instagram stal doslova fenomén a plnohodnotná sociální síť, kterou si zamiloval celý svět. Naleznete tam celebrity, obchodní značky a také zajímavé lidi, které pro vás mohou být inspirací.

My jsme se tentokrát zaměřili na módní bloggery, kteří inspirují svými stylovými fotografiemi, označenými hashtagem #OOTD. Doplňte svůj Instagram o někoho, kdo to s módou umí a může vás pobídnout k dokonalým hrátkám s módními kousky. Navíc je to docela příjemný pohled na vizuálně úchvatné snímky, co říkáte?

 

Hanna Stefansson

Bloggerka Hanna Stefansson se proslavila nejen fotografií s jednou nohou ve vzduchu, ale také tím, jak si dokáže pohrát s módou. Pokud hledáte živou, originální a životaplnou inspiraci, tak u Hanny jí rozhodně naleznete.

 

Chanelfiles

Módní ikona, kterou si zamilujete. Chanel nebo-li Monica Rose vám ukáže, jak se obléci za dostupné ceny. A víte, co na ní milujeme nejvíc? Že se nebojí své kousky přiznat a vy tak jasně víte, kde co koupit.

 

Aleali May 

Stylistka a módní bloggerka Aleali May vám dodá inspiraci plnou experimentů, street kousků a dalších zajímavých kombinací, které vás překvapí. Její styl je volný, přirozený a šťavnatý.

 

Yuwei Zhangzou

Jak jen Yuwei popsat. Nebude to nic složitého, protože hned z prvního snímku poznáte, že má módu v malíčku a každý by si přál kombinace, které obléká. Je to styl, který je tak zářivý a jedinečný, že vás bude pokaždé bavit.

 

Jeanne Grey

Šedivá kráska, která je mezinárodní senzací. Outfity plné nápadů a energie jsou přímo úžasné a na zajímavosti jim přidává i styl, jakým jsou snímky vyfoceny. Jednoznačně nás baví, co vás?

 

 

Přidat na Seznam.cz
INSTAGRAM IKONY DÁMSKÁ MÓDA DÁMSKÁ OBUV

Související články

Džínové sukně - kamarádky žen všech národností i generací

Každá z nás má v šatníku nějakou tu stálici, něco, na co se můžeme vždy spolehnout, i když nemáme tu správnou náladu, něco co se spolehlivě hodí ke všemu. Jedním z těchto kousků, které má každá z nás v šatníku, je jistě i džínová sukně.

Celý článek

Polský časopis Fashion Magazine připravil stylový přírodní editorial

Modelka Karina Kurzacz zahalená do klasických krajkových šatů se staženými vlasy působí, jako by vypadla z retro filmu. A přesto vás tento editorial zaujme.

Celý článek

Designové vychytávky na červenec

Červenec je jednoznačně měsícem prázdnin a léta ve všemožném pojetí. Od času stráveného u vody, přes výlety do hor až po odpočinek doma na zahrádce. Vybrali jsme pro vás pár designových vychytávek, které by vám (nejenom) v tomto měsíci, mohly být dobrým společníkem.

Celý článek

Letní romantika: Co na sebe, když vás pozve na rande?

Letní večery mají své kouzlo samy o sobě.  Proto, pokud se váš hrdina odhodlá této výjimečné doby využít a pozve vás na večeři, je jedno jak dlouho spolu jste. Připravte se na ni, oblečte se krásně a neodolatelně. Inspirujte se v našem článku.

Celý článek

Nike spustil další kampaň Pro Hijab a cudnější módu

Je to měsíc, co značka Nike spustila další unikátní kampaň Pro Hijab. Navazuje tak na to, co začala již v roce 2017. Značka věří, že poptávka po cudnější módě se bude v budoucnu zvyšovat.

Celý článek

Svůdná Adriana Lima ve sportovní kampani značky PUMA

Nejnovější kampaň sportovní značky PUMA jednoznačně sází na klasickou sportovní postavu oblíbené modelky Adriany Lima.

Celý článek

Tip na výlet: Záhřeb a návštěva obchodu DeLight

Do Chorvatska na pobřeží se podíval snad každý Čech. Ale i hlavní město Záhřeb toho může nabídnout mnohem víc než jen skvělou zmrzlinu a krásnou katedrálu. V uličce kousek od náměstí se pyšní nádhernými modely obchod s dámskou kolekcí nové chorvatské značky Delight.

Celý článek

Na míru Vaší postavě, i potřebám

V zakázkovém krejčovství Delor Slovanský dům navazují na tradici první republiky, kdy patřilo k dobrému tónu a společenskému postavení šít v prestižním módním salónu.

Celý článek