dnes je 03.10.2022 a svátek má Bohumil

Módní návrhářka Hana Zelenková chystá GLAMOUR 2017

Přidat na Seznam.cz
Inspirace francouzskou módou, výjimečné materiály, nenásilná origanilita a i nové tváře, to vše přinese nová kolekce návrhářky Hany Zelenkové.

Říkáte, že Vás čeká již 13. autorská módní přehlídka. Kde se tato akce uskuteční a jak se na ní připravujete?
Přehlídka se uskuteční v nově zrekonstruované sokolovně v Plané nad Lužnicí. Přípravy pro mne znamenají cca půlroční časový horizont, neboť na všechny organizační věci a celý děj kolem dohlížím sama, včetně realizace modelových kusů.

Kolik chystáte modelů do nové kolekce a čím jste se inspirovala tentokrát? 
Chystám 35 - 40 modelů. Tentokrát mě inspirovala Francie, jak už sám název Glamour napovídá. Obdivuji výtvarnou skladbu modelů z druhé poloviny 18. století, kdy Francii vládl Ludvík XVI. a hlavně řemeslné vypracování tehdejších mistrů.

Z jakých materiálů je připravena nová kolekce?
Glamour má pestrou skladbu materiálů a já používám vždy jen ty výjimečné! Budou tam modely z exkluzivních krajek, které jsou vyrobeny moderními technologiemi, plastové, perforované materiály, uxusní úplety, hedvábí.

Podle jakých kritérií vybíráte modelky na své přehlídky? 
Modelky musí něčím zaujmout a musí něco umět, mít odpovídající výšku a hlavně typově ladit s mojí vizí. Důležitý je i spontánní vliv na publikum a charisma.

Chystáte další novinky?
Chystané novinky uvidí diváci právě v Glamour 2017. Poté budu samozřejmě přemýšlet o dalších, ale na to je ještě čas.

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDNÍ NÁVRHÁŘKA HANA ZELENKOVÁ DÁMSKÁ MÓDA MÓDNÍ PŘEHLÍDKA

Související články

Sportovní značka BOGNER slaví 90. výročí a pro své zákazníky připravila nejedno překvapení

Příležitost k oslavám přináší rok 2022 společnosti BOGNER hned ve dvou významných jubileích. Kdysi malý lyžařský obchod dnes zastupuje významné místo na trhu.

Celý článek

Česká módní značka SegraSegra otevírá online sekáč

Udržitelnost hrála u značky SegraSegra vždy důležitou roli, proto spouští online second hand, v rámci kterého vykupuje své nošené kousky a dále je nabízí. Funkční oblečení navržené a šité v České republice tak můžete nově pořídit nošené za výhodnou cenu.

Celý článek

Návrhářka Anna Tejklová představila kolekci TOTEM

Na teplické kolonádě proběhl před pár dny Czech Fashion Week 2022. Novou kolekci s názvem TOTEM zde představila také návrhářka Anna Tejklová, poprvé i s mužskými modely.

Celý článek

Tipy, jak na nákup levného, a přitom kvalitního oblečení 

Nákup nového oblečení udělá radost mnohým ženám, pokud byl však zakoupený kousek k dostání za akční ceny, radost je o to vyšší. Jaké jsou tipy a triky, které byste měli dodržovat, chcete-li si pořídit stylové, kvalitní, avšak cenově co nejpříznivější oblečení pro každou příležitost?

Celý článek

Kolekci ZARA X NARCISO RODRIGUEZ v aerodynamických pózách nafotila ruská modelka Natalia Vodianova

Natalia Vodianova přezdívaná Supernova je ruskou modelkou, filantropkou a příležitostnou herečkou. Nyní se stala tváří aktuální kampaně amerického návrháře Narciso Rodrigueze ve spolupráci se značkou Zara.

Celý článek

Hodnoty, které sdíleli Cara Delevingne a Karl Lagerfeld, odráží kolekce CARA LOVES KARL

Pouto mezi zesnulým návrhářem Karlem Lagerfeldem a modelkou Carou Delevingne je ztělesněno v řadě kolekcí. I tentokrát se Cara dívá do budoucnosti v kampani, která vznikla k udržitelné a bezpohlavní kolekci.

Celý článek
Zalando kampaň

OBJEVTE SÍLU OKAMŽIKU V NOVÉ ZALANDO KOLEKCI

Paloma Elsesser je hvězdou nové ZALANDO kampaně ,,Objevte sílu okamžiku''. Kampaň oslavuje osobní módní momenty, které nám přináší radost v každodenním životě.

Celý článek

Kolekce od 4F a Anny Lewandowské podtrhuje sílu ženskosti

Značka 4F představuje další spolupráci s Annou Lewandowskou - kolekci, která je výrazná jak formou, tak i použitím barev. Její univerzální charakter, který kombinuje sportovní komfort s módním nádechem, umožňuje tvořit neomezené množství outfitů.

Celý článek