dnes je 16.06.2019 a svátek má Zbyněk

Nejlepší blogerky staví na svém psaní lukrativní byznys

Přidat na Seznam.cz
To, že se nejlepší světoví blogeři nemají vůbec špatně, není žádné veřejné tajemství. Cestování, štědré dary, publicita, ale především vysoké výdělky.

Módní blogeři jsou vlastně komunitou lidí, která se svým způsobem snaží šířit prostřednictvím internetu své postřehy a názory, které mají odrážet aktuální dění ve světě módy. Rozhodnutí o tom, jak moc jsou tyto názory objektivní, nechám ale na každém zvlášť. 

Pravdou ale je, že ti co skutečně vědí a mají přehled, pohotově propojují módní značky, nebo přímo módní domy se zákazníky, kterým chytře předávají své tipy. Proto také módní návrháři s těmito pisateli rádi spolupracují. Top fashion blogeři si pak ročně přijdou dokonce až na 1 mil. dolarů.                                                                                                       

                                                                                                                                                             

Jen málo lidí z této komunity ale patří mezi top fashion blogery, kteří své postřehy a názory z aktuálního dění ve světě módy dokáží zúročit a vystavět na nich lukrativní byznys. Ti nejúspěšnější jsou pak často vnímáni jako plnohodnotní redaktoři módních magazínů, kteří jsou zahrnováni štědrými dary, cestují, dostávají pozvánky na exkluzivní party, sedávají v prvních řadách na týdnech módy a dokonce spolupracují s věhlasnými módními návrháři. Za zmínku určitě stojí například spolupráce Calvin Klein s blogem Leandry Medine “The Men Repeller“, kde módní návrhář propagoval svou letošní kampaň #mycalvins.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

A kdo je tedy tím skutečným top blogerem, který svou práci může považovat za reálný zdroj obživy, jehož konta ročně plní šestimístné cifry?

Jako o nejvíce vydělávající, rozhodně můžeme mluvit o teprve 23leté Rachel Parcell z blogu Pink Peonies nebo Tina Craig a Kelly Cook z blogu Bag Snob. Veleúspěšnými blogery jsou ale také Aimee Song “Song of Style“, Emily Weiss “Into the Gloss“ nebo Chiara Ferragni z blogu Blond Salad.

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                     

 

To situace u nás je poněkud odlišná. České blogerky mohou být rády v případě článku za odměny v řádech stokorun, či nějakou tu slevu na nákup, ale i to je odměna v pravém slova smyslu za práci, kterou dělají rády a je jejím hobby. Pak jsou zde ale i zajímavější blogerky, které si jsou jistě schopny vydělat i desetitisíce korun měsíčně.

 

Zdroj: whowhatwear, google

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI blogy MODNÍ BLOGERKY RACHEL PARCELL AIMEE SONG CHIARA FERRAGNI

Související články

Meghan Markle poprvé po porodu vystoupila na veřejnosti při slavnostním ceremoniálu a oblékla si Givenchy

Vévodkyně ze Sussexu se minulou sobotu objevila poprvé po porodu na veřejnosti. Vyjela si v tradičním královském kočáře se svým manželem princem Harrym a vévodkyní z Cambridge Kate na každoroční ceremoniál, který oslavuje královniny narozeniny. Meghan byla velmi šik. 

Celý článek

Finalisté soutěže PURE MODEL 2019 zabojují o kontrakt za více jak jeden a půl milionu korun

Česká Miss roku 2016, Andrea Bezděková je ambasadorkou modelingové soutěže a provází tak v rámci castingů všechny účastníky, kteří se mohou stát budoucími TOP modelkami a modely.

Celý článek

Hledáte program na tuto sobotu? Navštivte akci plnou módy, designu i dobrého jídla a pití

15. června pohltí holešovický Vnitroblock klíčová témata recyklace a udržitelnosti v každodenním životě. Akce, která se opakuje již po desáté, vždy však s jiným tématem, přiláká jistě spoustu kreativních duší.

Celý článek

Elegantní posilovací stroj slibuje úžasné výsledky a stačí jen 15 minut denně

Nový koncept fitness studia v Londýně představil revoluční posilovací stroj s názvem Hodiny. Podle manuálu stačí jen pouhých 15 minut denně na tomto stroji a výsledky se dostaví za měsíc.

Celý článek

Brazilská blogerka Camila Coelho přichází se svou vlastní značkou

Brazilská blogerka a influencerka Camila Coelho představuje svou vlastní značku oblečení. Její kolekce je silně ovlivněná diverzitou brazilských dívek a jejich temperamentu.

Celý článek

Slavné tenisové culíky, copy a jiné účesy

Spolu s French Open se na tenisových kurtech objevují nadějné i nejlepší hvězdy tenisu. Po celá desetiletí mají jednotlivé sportovkyně své vlastní profesionální účesy, Jako jsou copy, ale hlavně culíky! Prozkoumejte s námi, co která tenistka ráda nosí.

Celý článek

Tak vypadá království hollywoodské megastar Reese Witherspoon

Přemýšleli jste někdy nad tím, kde nachází své útočiště slavné hollywoodské hvězdy? Jak tráví svůj volný čas například Reese Witherspoon? Pojďte s námi odhalit, kde a jak bydlí jedna z nejslavnějších blondýnek na světě.

Celý článek

Česká modelka Hana Jiříčková je hvězdou americké kampaně pro značku Nautica

Tuzemská krása slaví v Americe další úspěch, a to hned pro obrovský konfekční dům Nautica. Původem česká modelka Hana Jiříčková byla vybrána do letní kampaně, a je tak dokonalým ztvárněním námořnického života ve velkém stylu.

Celý článek