dnes je 05.08.2021 a svátek má Kristián

Nové múzy Stelly McCartney

Přidat na Seznam.cz
Stella McCartney vytvořila svůj první parfém, po dlouhé čtyřleté pauze na poli vůní. A kampaň k němu bude velkolepá!

Nová vůně od Stelly McCartney se jmenuje Pop a Stella ji světu představila v březnu:,,Pop je o zachycení a oslavě toho zvláštního a vzrušujícího momentu, kdy hledáte sebe samu a nacházíte se.“ Vůně má zároveň oslavovat nezávislost, přátelství a její součástí bude santalové dřevo.

A jelikož je na trhu parfémů tlačenice, dala si McCartney záležet i s kampaní, do které si vybrala čtyři mladé tváře - kanadskou zpěvačku Grimes, Kenyu Kinski-Jones, americkou herečku Amandlu Stenberg a Lourdes Leon, dceru zpěvačky Madonny, jež je největším překvapením. Nové múzy se fotily v Kalifornii s pouští za zády a vypadá to, že Pop bude se svou vůní zaměřená na letní měsíce.

Pop seženete v obchodech od srpna letošního roku nebo na oficiálních stránkách Stelly McCartney. Cenově se nejmenší verze vůně bude podle zpráv ze zahraničí pohybovat kolem 50 dolarů.

Zdroj: wwd.com, fragrantica.com 

Přidat na Seznam.cz
KOSMETIKA PARFÉMY LOURDES STELLA MCCARTNEY POP PARFÉM

Související články

Jak na hebkou a opálenou pokožku v 5 krocích i bez dovolené u moře

O tom, že příliš sluníčka naší pokožce spíše škodí, jistě všichni víme, ale když s tou bronzovou pokožkou vše vypadá tak nějak lépe. Jak tedy docílit hebké a opálené pokožky zdravě a během chvilky?

Celý článek

7 tipů na dárky ke Dni otců

Den otců už se blíží, tak pokud chcete i vy překvapit a hlavně potěšit svého tátu, nechte se inspirovat tipy na dárky, které jsme vybrali.

Celý článek

Přivoňte si k létu s limitkou Tom Tailor Beach Time

Žhavé paprsky odrážející se na azurové hladině a zlatavě třpytivých zrníčcích písku v rytmu mořských vln. Barevný koktejl s plátkem limetky a bujné květy všude kolem... Nová limitovaná dámská vůně Tom Tailor Beach Time v sobě ukrývá skutečnou esenci nespoutaného léta.

Celý článek

Dior do své kampaně vybral transgender celebritu Jin Xing

Jin Xing je bývalým plukovníkem v armádě, aktuálně úspěšnou tanečnicí a významnou transgender osobností v Číně. Od čtvrtka je také součástí kampaně módního domu Dior.

Celý článek

Jak vybrat správnou řasenku podle vašich řas?

Řasenka patří mezi základní zkrášlovací vybavení každé ženy. Proto je nutné vybrat tu správnou řasenku přesně pro vás. Řasy a oči jsou na první pohled hned vidět. Jak správně postupovat při výběru řasenky?

Celý článek

Nový parfém Zorba od Jardins d'Écrivains vás přenese na prosluněnou Krétu

Stejně volnomyšlenkářský a temperamentní jako hlavní postava slavného románu krétského autora Nikose Kazantzakise - takový je nejnovější parfém Zorba od Jardins d'Écrivains.

Celý článek

I muži mají své rty. Jak o ně čeští muži pečují?

Nepotí se, nemají přirozenou ochranu a jde o jeden z nejcitlivějších orgánů, který máme na těle. Řeč je o rtech, které by stejně jako naše otisky prstů mohly sloužit kriminalistům k naší identifikaci.

Celý článek

Zbavte se snadno a rychle pih a znamének

Trápí vás nevzhledné znaménko, piha nebo jiný kožní nedostatek? Za pomocí nejmodernějších technologií za vás tento problém snadno a rychle vyřeší renomovaní specialisté v Petra Clinic!

Celý článek