dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

OSOBITÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON EMPREINTE

Přidat na Seznam.cz
Nadčasová kolekce šperků Louis Vuitton Empreinte se rozrůstá o nové kousky, které nás berou na cestu za objevováním svého vlastního já a osobního vkusu.
Šperky Louis Vuitton

Nadčasový sen

Sníte o špercích, které můžete nosit celý život a jejichž design nikdy nezestárne? Kolekce Empreinte z módního domu Louis Vuitton je nadčasová, osobitá, luxusní a můžete díky ní zdůraznit, kým jste.


Zdroj: se svolením LV

Nová kapitola

Kolekce Empreinte vznikla v roce 2004. Najdeme v ní snadno rozpoznatelné šperky, které vychází z ikonických designových kódů módního domu Louis Vuitton. V letošním roce otevírá Francesca Amfitheatrof, umělecká ředitelka hodinářské a šperkařské sekce Louis Vuitton, novou kapitolu kolekce Empreinte. Na scénu přichází originální a výrazné kousky, plné moderního stylu.


Zdroj: se svolením LV

Historické a přesto aktuální

Šperky pro ženy i muže z 18karátového žlutého, bílého či růžového zlata odráží design typických cvoků z kufrů značky Louis Vuitton. Najdeme na nich také proslulé iniciály LV, které v roce 1896 navrhl Georges Vuitton a vyřezávané kvítky Monogramu. 

Harmonie

Prokládané prsteny a náramky představují alegorii láskyplného vztahu a podobají se koženým řemenům, které obepínají legendární zavazadla oblíbeného módního domu. Ikonické čtyřlisté kvítky zdobí medailony, které se promění v dokonalé moderní talismany. Jsou zavěšeny také na náramcích a s každým pohybem rozehrávají svůj jemný tanec. Velmi všestranný design má dlouhý náhrdelník, který se snadno promění ve vrstvený náramek či náhrdelník s několika vrstvami. Působivý styl mají tvarované kruhové náušnice i klipy na ucho z růžového zlata zdobené diamanty. Lze je nosit samostatně nebo originálně vrstvit a kombinovat. Kolekce šperků Louis Vuitton Empreinte má velmi osobitý styl. Svými čistými liniemi a jasnými rysy je dokonalou ódou na cestování. 


Zdroj: se svolením LV

Přidat na Seznam.cz
ŠPERKY LOUIS VUITTON LOUIS VUITTON ŠPERKY

Související články

Pánská kolekce LV

NOVÁ PÁNSKÁ KOLEKCE LOUIS VUITTON TVOŘENA VIRGILEM ABLOHEM

Hudba je múzou a metaforou módy. Prostupuje kompletním odkazem tvorby Virgila Abloha pro značku Louis Vuitton. V této virtuózní nové pánské kolekci se snoubí hudba s módou novým, svěžím způsobem.

Celý článek

Pro nejhezčí kameny jezdím do Kolumbie, říká šperkař Luboš Korbička

Luboš Korbička je šperkařem i velkým dobrodruhem v jednom. Svým zákazníkům se snaží najít jen to nejlepší a pro drahé kameny lítá po celém světě. I když mu ještě nebylo ani čtyřicet, zažil toho díky své profesi více než mnozí za celý život.

Celý článek

Anntracit představuje šperky a doplňky inspirované okolním světem

Design, smysl pro detail i určitý chaos stojí za tvorbou Annemarie Havlíčkové, která postupně zhmotňuje svou lásku a představu k originálním šperkům a doplňkům. Barvy ručně vyráběných broží i náušnic budou jedny z těch, které vás osloví na první dobrou.

Celý článek
Pandora pro mazlíčky

PANDORA ŠPERKY, KTERÉ PADNOU VÁM I VAŠIM MAZLÍČKŮM

Poprvé v historii uvádí Pandora na trh doplňky, které budou moci nosit vaši čtyřnozí parťáci a mazlíčci. 

Celý článek
Doplňky a šperky

BVLGARI NA FESTIVALU V KARLOVÝCH VARECH

Hvězdy 56. ročníku Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech doplnily své krásné róby a outfity jedinečnými šperky a doplňky od značky BVLGARI. Zářily tak nejen šperky, ale i celebrity.

Celý článek

Letní kolekce šperků Pandora přináší esenci léta, mladistvou nespoutanost i motivy oblíbených postav od Disney

Na trhu se šperky vznikla nová unikátní spolupráce. Společnou kolekci vytvořila značka Pandora a Disney. V letní kolekci můžete sbírat pro své unikátní náramky přívěsky oblíbených Disney postav.

Celý článek

Anne Hathaway a Zendaya září v nové kolekci šperků značky Bulgari

Značka Bulgari vítá novou ambasadorku. Ke zpěvačce Zendaya se nyní přidala i herečka Anne Hathaway a obě krásné ženy prezentují oslnivé šperky.

Celý článek

Bella Hadid v kampani Swarovski přináší jiskřičku navíc

Dynamické snímky známé šperkařské společnosti Swarovski společně s hvězdnou modelkou Bellou Hadid dohromady přináší velmi zajímavou kampaň.

Celý článek