dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Podzimní kampaň Diane Von Furstenberg z prostředí filmových hvězd

Přidat na Seznam.cz
Obyvklé pojetí kampaně Diane Von Furstenberg na červeném koberci v zajetí fotografů zapůsobilo i pro Podzim/Zima 2015-2016.  

Úžasná Karlie Kloss je hlavní hvězdou krátkého filmu DVF, který prezentuje novou kolekci. Karlie Kloss se v záři blesků fotografů přemísťuje a neustále převléká a se zaujatými pohledy kolemjdoucích uniká ve stále nových a nových šatech značky a také pokaždé s jinou kabelkou, na které je kladen ve filmu velký důraz. 

Efektivní pojetí podzimní kampaně Diane Von Furstenberg nadchne všechny módní nadšence! Film zachycuje pozlátko, které má na sobě sláva, stejně tak jako její úskalí. S vkusem a elegancí dokáže představit divákům jaké to je, být slavný, úspěšný a známý. Karlie Kloss se své role navíc zhostila přímo skvěle!

Na krátký film s názvem DVF Secret Agent se můžete podívat níže.

Zdroj: fashiongonerogue.com

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÉ OBLEČENÍ DIANE VON FURSTENBERG KAMPAŇ FILM PODZIM/ZIMA 2015-2016 KARLIE KLOSS ELEGANTNÍ KABELKY

Související články

Kalendář Pirelli na rok 2023 nafotilo 14 supermodelek

49. ročník projektu Pirelli bude obsahovat snímky pořízené australskou fotografkou Emmou Summerton a je zaměřený na 14 nejvýznamnějších hvězd z řad modelingu.

Celý článek

Nová kolekce kabelek značky Mybelka je nadčasová a voní létem

Pro Mybelku, českou značku kabelek na míru, je přání zákaznic na prvním místě. Splněné kabelkové sny jsou samotnou esencí tohoto brandu.

Celý článek

Neskutečná Anna a její (ne)skutečný šatník nejen u soudu

Móda, lži, luxus a intriky v hlavní roli. Oblíbená minisérie na Netflixu vyvolává mnoho otázek. Kdo je Anna Sorokin a proč odmítla u soudu vězeňské oblečení? Mladá žena všechny přesvědčila, že je německou dědičkou se svěřenským fondem ve výši 67 milionů dolarů!

Celý článek

Zalando – Láska nikdy nevyjde z módy

Evropská platforma Zalando, která se zaměřuje na módu a životní styl, uvedla nedávno lokální kampaň „Láska nikdy nevyjde z módy“. 

Celý článek

VANS UVÁDÍ KAMPAŇ S NÁZVEM THESE PROJECTS ARE ADS FOR CREATIVITY, KTERÁ DÁVÁ PROSTOR VŠESTRANNÝM UMĚLKYNÍM ZHMOTNIT SVÉ KREATIVNÍ VIZE

Na oslavu Mezinárodního měsíce žen Vans umožnil ženám jako Rewina Beshue, Annabell Lee, Eloise Door, Lalese Stamps či Gaudmother vdechnout život svým kreativním představám.

Celý článek

Billie Eilish natočila dokument o svém životě

Mladá umělkyně dala nedávno vědět o svém prvním traileru jejího dokumentu. Snímek Billie Eilish pod názvem The World’s A Little Blurry brzy spatříte na svých obrazovkách. Těšíte se na něj?

Celý článek

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Gap cílí na mladé aktivisty s kampaní "Be the Future"

Módní značka Gap dává dohromady mladé lídry napříč USA. Mají plán, jak dostát společenské transformaci pomocí mladých aktivistů. Pozitivní sociální transformace značky je podle vedení to, co může pomoci přístupu k mladším generacím.

Celý článek