dnes je 20.10.2020 a svátek má Vendelín

Pražská značka Project Rehab má novou letní kolekci i nové osobnosti v jejím popředí

Přidat na Seznam.cz
Streetwearové oblečení Project Rehab je známé svými barevnými cákanci, kterými rozhodně nešetří. Kolekce pro toto léto REHAB SUMMER 2020_1 je doplněná o minimalistickou část, stejně jako o nové tváře, kterými jsou Tereza Budková a Matyáš Hložek.

zdroj: archiv značky

Část kolekce s názvem REHAB MINIMAL přináší léto 2020 propracované v monochromatických barvách, pouze s výšivkami značky, které jsou Rehabu vlastní. Také látky jsou v kolekci již tradičně použity ve vysoké kvalitě a výhradně z Evropy. Mikromodal, ze kterého jsou trička a šaty, jde ruku v ruce s ekologickým zaměřením kolekce, protože je to přírodní materiál a jeho výroba je šetrná k životnímu prostředí.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

V kolekci najdete unisex střihy, stejně jako oversized a prodloužené modely, které jsou k dostání pouze ve dvou velikostech, a to smaller a bigger. Autorka kolekce, Kateřina Maršounová, tím klade důraz na oversized styl nošení a na fakt, že velikosti jsou pro nás zbytečně traumatizující záležitost a je třeba je brát s rezervou.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

Kolekce obsahuje teplákové soupravy v černé a modré, dlouhé šaty v jedné velikosti a prodloužená trička s dlouhým a krátkým rukávem.

Novinkou je také PRE - ORDER, neboli předobjednávkový systém. Rehab se snaží jít šetrnou cestou k naší planetě a proto počínaje touto kolekcí, šije „wastefree”, čili jen kusy, co se objednají a nic navíc.  Tento systém je možný díky lokální produkci, na které se kolekce zakládá. Vše najdete na stránkách značky loveprojectrehab.com.

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

zdroj: archiv značky

 

Přidat na Seznam.cz
MÓDA DÁMSKÁ MÓDA PÁNSKÁ MÓDA PROJECT REHAB NÁKUPY A OBCHOD STREET STYLE STREET ART DOMÁCÍ TVORBA MATYÁŠ HLOŽEK TEREZA BUDKOVÁ

Související články

Kašmír: na jedné straně luxusní svetry, na straně druhé ekologická katastrofa

Koza kašmírská dává lidem tu nejkvalitnější a nejjemnější vlnu ze všech. Kašmír byl ještě donedávna symbolem luxusu a jen málokdo si ho mohl dovolit. Když se ale dnes podíváme do kolekcí fast-fashion řetězců, můžeme v nich toto zázračné přírodní vlákno objevit za zlomek někdejší ceny. Jak je to možné? A má smysl si něco takového pořídit?

Celý článek

Nové fitness hodinky HONOR Watch ES – soukromý trenér na vašem zápěstí

S druhou vlnou epidemie koronaviru jsou i návštěvy fitness center pasé. Čím dál tím větší riziko nákazy, by nás mělo motivovat k pohybu venku, v přírodě, a to i přes nevlídné podzimní počasí.

Celý článek

Hana Frisonsova: Nemám jasnou cílovku, spíše řeším, aby střihy slušely různým postavám a byly variabilní

HANA FRISONSOVA se vyznačuje nositelným oděvem, v nové kolekci pracuje s celoplošným potiskem a inspiruje se organickými tvary mimozemské krajiny. Na koho se soustředí a jaké má plány do budoucna, nám prozradila v dnešním rozhovoru.

Celý článek

PUMA PODPORUJE NADĚJNÉ UMĚLCE. JAK VYPADÁ NOVÁ KOLABORACE S JANEM BICANEM?

My děti ze stanice 2020 TJBC X PUMA. Tak se jmenuje nová kolekce mikin sportovní značky PUMA, která vznikla ve spolupráci s českým umělcem a kreativcem Janem Bicanem.

Celý článek

Přechodové kabáty podle typů postavy: Který sedne vám?

Přichází překrásné období přechodových kabátků. A letos je opravdu z čeho vybírat. Vybere si i ta, které zrovna nevoní maxi styl, ze kterého čerpají aktuální módní trendy.

Celý článek

Vogue, módní bible a jeho historie

Vogue. Časopis, který zná každý módní nadšenec. Jak to ale celé vzniklo a kdo stál za jeho založením? Podíváme se společně do historie i současnosti.

Celý článek

Česká návrhářka Gábina Páralová poprvé vyměnila společenské oděvy za sportovnější styl a sklízí úspěch

Nová módní kolekce s názvem KEEP DRY české módní návrhářky Gábiny Páralové úplně poprvé zahrnuje volnočasový oděv, který je určitou odpovědí na dobu strávenou v „domácí izolaci“ během jarní koronavirové krize. Oceňované společenské modely, které na míru šije například Táně Dykové, nyní návrhářka vyměnila za pohodlnější verzi.

Celý článek

Podzimní lenošení ve stylu hygge!

Teplá deka, horký čaj ve stylovém hrníčku, poutavá kniha a pocit pohody a štěstí mohou naplno provázet vaše podzimní dny. Zkuste si tohle roční období udělat klidné, krásné a pohodové, jednoduše ve stylu hygge.

Celý článek