dnes je 21.01.2018 a svátek má Běla

Pre-fall kolekce Dundas 2018 jako dělaná na večírky a plesy

Některé pózy modelek sice vypadají, že jsou z večírku už pěkně utahané, podle jiných se však dá očekávat, že párty je stále v plném proudu.

Peter Dundas svůj Pre-fall inspiroval 70. léty. Vzhledem k tomu, že v tomto období byl ještě dítětem, většina jeho domněnek o sedmdesátkách jako éře Rolling Stones, stylové rebélii a bohémství pochází z knih, filmů a hudby. A i kdyby jeho finální verze tak úplně neodpovídala realitě, vykreslit velkolepou párty se mu podařilo bravurně. Do své kolekce zapojil blyštivé látky, z nichž ušil večerní maxišaty, kalhotové kostýmky. Saka ale dámy pochopitelně oblékly na holé tělo. Tak, jak to na párty má být.

"Mám své dívky, které jsem zapojil jako Poppy Delevingne nebo Biancu Brandolini. Jsou to holky, které si rády užívají života a já jsem je chtěl v této kolekci oslavit," nechal se slyšet návrhář Peter Dundas. Nejen modely plné flitrů, odlesků, krajek, výšivek, kůže a šifónu, ale i prostředí dýchalo pompézní atmosférou. Návrhář nechal kolekci nafotit v prostorách plných historické výzdoby a originálních kusů nábytku. A když už nic jiného, nám v předsilvestrovské době kolekce slouží jako ideální inspirace na silvestrovský outfit do společnosti. Půjdete v šifónových maxišatech a nebo vás neminou krajky, satén a biker bundička?

vogue.com/fashion-shows

MÓDNÍ PŘEHLÍDKY A NÁVRHÁŘI ZAHRANIČNÍ TVORBA DUNDAS PRE-FALL 2018 VEČÍREK PARTY

Související články

Podzimní kolekce Giorgio Armani pro muže ve videu!

Ne často zůstávají z přehlídek záznamy. Giorgio Armani to tentokrát umožnil a tak si jeho pánskou podzimní kolekci 2018 můžete prohlédnout na videu.

Celý článek

Christian Dior přichází s velmi nositelnou Pre-fall kolekcí 2018

Pre-fall série sedmdesáti modelů Dior přeje každodennímu oblékání stejně jako večerním událostem. Kolekce preferuje jednoduchost a my ji vítáme. 

Celý článek

Zimní kolekce Kláry Nademlýnské zdůrazňuje rozdílnost materiálů

Kolekce Podzim/Zima Kláry Nademlýnské 2017-2018 zaujme na první pohled. Jedinečnou kolekci přední české návrhářky podpořily fotografie Terezy Maxové objektivem Gorana Tačevskiho.

Celý článek

V Pre-fall Brock Collection 2018 dostaly slovo volány a krajky

Pre-fall kolekci oblečení značky Brock Collection nafotila půvabná blondýnka. Předvedla kontrastní krajky, volány a vše ostatní, co je pro značku tolik typické.

Celý článek

Inspirujte své sváteční líčení Natashou Poly

Sílu večerního makeupu ukazuje topmodelka Natasha Poly letos hned ve třech variantách. Tvůrcem líčení byla ona sama.

Celý článek

Zimní kolekce Zuzany Veselé představuje silnou ženu

Své kolekce Zuzana Veselá tvoří pro skutečné ženy, které chtějí vypadat elegantně, nebojí se vyjádřit svůj názor a zároveň se chtějí cítit ve svém oblečení dobře celý den.

Celý článek

Připravte se na kovbojku - Pre-fall Temperley London 2018

Britská značka si v rámci kolekce předcházející podzimní Ready-to-wear nachystala kovbojské klobouky, volány a přírodní barvy. Něčím to však později narušila. 

Celý článek

Módní přehlídka Natali Ruden v duchu alchymie

Komorní přehlídka v luxusních prostorách pražského hotelu se návrhářce Natali Ruden povedla na maximum. V roli modelky kromě Veroniky Kašákové zazářila i Dana Morávková.

Celý článek