dnes je 14.12.2019 a svátek má Lýdie

Sobotní Bloges Market

Přidat na Seznam.cz
V sobotu se konal v pořadí již druhý Bloges Market. Pohodová akce plná oblečení, jídla, pití, beauty a blogerek. My jste tam byli, co vy?

Narazit na stovky blogerek na několika metrech čtverečních se vám jen tak nepoštěstí. V sobotu jste to ale mohli zažít s námi na druhém eventu trojky Bloges Robes v The Chemistry Gallery. Holek je sice o jednu méně, na jejich pokračování v blogování a plánování Bloges Marketu to ale nic nezměnilo. Akce snad byla ještě větší a náročnější než ta první. Svědčily o tom už první chvíle na Bloges Marketu, tedy spíše před ním, kdy se na lístek na akci čekala fronta až za roh. A to doslova. Už událost na Facebooku slibovala, že přijde kolem 3000 lidí, nově příchozí však ani tak nechtěli věřit tomu, že je ta fronta TAK dlouhá!

Po chvíli jsme ale už byli uvnitř. Bubble tea, Frisco, Smile Box, česání vlasů, kosmetika, hadříky - kam jenom skočit dřív? Ve spodním patře The Chemistry Gallery nabízeli blogerky i blogeři vyřazené části svých šatníků. Všechno pod jednu tisícovku, což se u šatů a některých bot zdálo být hodně příznivé. Kdo měl náladu, dostatek dravosti a odvahy dostrkat se pomocí loktů k věšákům s oblečením, měl rozhodně z čeho vybírat. A co na tom, že bylo horko a všude hromada lidí, pěknou kabelku za 350 korun na tom věšáku prostě nenecháte.

Bloges Robes se o svoje příznivce umí skvěle postarat. Někdo se nechal učesat, někdo si zašel do beauty koutku, jiní blbli s nápisy, srdíčky a dalšími proprietami ve Smile Boxu. Holky Blogesky jsme viděli pořád někde lítat a vůbec jim nezávidíme to, jak musely být večer po osmé, kdy akce končila, urvané. Snad rychle načerpají síly a naplánují třetí Bloges Market s podobně suprovým programem. V sobotu jsme se totiž přesvědčili o tom, že o takovou akci je obrovský zájem.

Foto: Bloges Robes, vlastní

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD BLOGES ROBES BLOGES MARKET

Související články

Vánoční dárky pro kamarádky

Jestliže máte to štěstí a po svém boku máte úžasnou kamarádku, která je vám oporou v dobrém i zlém, určitě i vy přemýšlíte, čím ji na Vánoce udělat radost. Máme pro vás pár tipů, kterými zaručeně potěšíte nejenom svou nejlepší kamarádku, ale také třeba zároveň i sebe…

Celý článek

Jak udržet v kondici svou imunitu i přes přibývající věk?

Nic není věčné, ani imunita si nedokáže udržet svou obranyschopnost na plné obrátky po celý život. Existují však jednoduché metody, jak jí s tím můžeme pomoct.

 

Celý článek

Vibrační plošina vám pomůže vytvarovat postavu

Blíží se Vánoce, spolu s nimi i období přibírání, a tak je na čase začít přemýšlet o tom, jak se udržíte v kondici. Tip se vám bude hodit i tehdy, jestli si jako novoroční předsevzetí dáte zhubnout. 

Celý článek

Ušetřete se slevovými kupony a kódy!

Máte omezený rozpočet, ale své blízké o vánoční dárky ochudit nechcete? Máme pro vás řešení! Pořiďte je se slevovými kupony a kódy! Za zlomek jejich plné ceny! 

Celý článek

Známe nejmódnější parfémy letošních Vánoc!

Přemýšlíte, zda darovat k Vánocům krásné šaty, stylové lodičky, kabelku věhlasné značky, nebo voňavý parfém? Co kdybyste to spojili a udělali vaší partnerce, kamarádce, sestře či mamince radost exkluzivním parfémem, který vypadá jako povedený módní doplněk?

Celý článek

Baví vás udržitelnost a etika výroby? Kompostovatelné sáčky Frusack vás budou bavit dvojnásob

Kompostovatelné sáčky vyrobené z prvotřídního švýcarského vlákna přináší nejenom útěchu naší planetě a její budoucnosti, ale jsou odrazem toho, co dokážou dvě šikovné české holky dotáhnout až na světovou úroveň.

Celý článek

Nová kolekce Project Rehab Human Kindness 2019/2020

Ručně malované kousky na polonahých sportovcích! To je nová kolekce Project Rehab Human Kindness 2019/2020

Celý článek

Parfémy a kosmetika nikdy žádnou ženu neomrzí

Kosmetické přípravky a parfémové sady jsou vděčnými dárky, které udělají radost každé ženě. Víte o tom, že na jejich nákupu můžete ušetřit? Stačí si počkat na svátek nakupování, jímž je Black Friday.

Celý článek