dnes je 24.07.2019 a svátek má Kristýna

Sobotní Bloges Market

Přidat na Seznam.cz
V sobotu se konal v pořadí již druhý Bloges Market. Pohodová akce plná oblečení, jídla, pití, beauty a blogerek. My jste tam byli, co vy?

Narazit na stovky blogerek na několika metrech čtverečních se vám jen tak nepoštěstí. V sobotu jste to ale mohli zažít s námi na druhém eventu trojky Bloges Robes v The Chemistry Gallery. Holek je sice o jednu méně, na jejich pokračování v blogování a plánování Bloges Marketu to ale nic nezměnilo. Akce snad byla ještě větší a náročnější než ta první. Svědčily o tom už první chvíle na Bloges Marketu, tedy spíše před ním, kdy se na lístek na akci čekala fronta až za roh. A to doslova. Už událost na Facebooku slibovala, že přijde kolem 3000 lidí, nově příchozí však ani tak nechtěli věřit tomu, že je ta fronta TAK dlouhá!

Po chvíli jsme ale už byli uvnitř. Bubble tea, Frisco, Smile Box, česání vlasů, kosmetika, hadříky - kam jenom skočit dřív? Ve spodním patře The Chemistry Gallery nabízeli blogerky i blogeři vyřazené části svých šatníků. Všechno pod jednu tisícovku, což se u šatů a některých bot zdálo být hodně příznivé. Kdo měl náladu, dostatek dravosti a odvahy dostrkat se pomocí loktů k věšákům s oblečením, měl rozhodně z čeho vybírat. A co na tom, že bylo horko a všude hromada lidí, pěknou kabelku za 350 korun na tom věšáku prostě nenecháte.

Bloges Robes se o svoje příznivce umí skvěle postarat. Někdo se nechal učesat, někdo si zašel do beauty koutku, jiní blbli s nápisy, srdíčky a dalšími proprietami ve Smile Boxu. Holky Blogesky jsme viděli pořád někde lítat a vůbec jim nezávidíme to, jak musely být večer po osmé, kdy akce končila, urvané. Snad rychle načerpají síly a naplánují třetí Bloges Market s podobně suprovým programem. V sobotu jsme se totiž přesvědčili o tom, že o takovou akci je obrovský zájem.

Foto: Bloges Robes, vlastní

Přidat na Seznam.cz
NÁKUPY A OBCHOD BLOGES ROBES BLOGES MARKET

Související články

Představujeme vám chytré hodinky. Pojďte si s námi o jedny zasoutěžit!

Prémiová kolekce chytrých hodinek Armodd Candywatch vás zaujme krásným a módním designem, který má minimalistický řemínek a unikátní ciferník. Vyhrajte jedny takové hodiny právě vy!

Celý článek

Červencové MUST HAVE volá po doplňcích!

Nový letní měsíc zalitý sluncem, pohodou, dovolenou, odpočinkem a zábavou jednoznačně volá po tom, abychom se zamyslely nad svými doplňky. Máme na mysli letní slamáky stejně jako pohodlnou a prodyšnou obuv!

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na pláži zazáříte. Už se těšíte?

Koupací sezóna je tady! Ať už se chystáte na dovolenou k moři, nebo jen o víkendu k jezeru, letošní plavkové trendy si zamilujete. Sexy jednodílné, retro, zvířecí potisk, průstřihy… Ještě nevíte, v čem půjdete na pláž?  Zrekapitulujte si s námi nejžhavější trendy.

Celý článek

Nábytek Star Wars, o kterém jste jistě vždycky snili, si nyní můžete koupit v USA

Nejspíš patříte mezi velké fandy Hvězdných válek a každou kapitolu mezigalaktické ságy naprosto hltáte. Pak vás nábytek v duchu Star Wars rozhodně potěší.

Celý článek

IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku ze seriálů Přátelé, Simpsonovi a Stranger Things

Chtěli jste někdy žít jako v seriálu? Nyní můžete. Švédská značka IKEA vytvořila speciální kolekce nábytku inspirované obýváky ze slavných seriálů jako Přátelé, Simpsonovi nebo Strangers things.

Celý článek

BLOGES INSTA MARKET

Vezměte do ruky diář a zapište si datum dalšího Bloges Marketu. Tentokrát to bude opravdu velké a u toho nesmíte chybět.

Celý článek

Inspirace: Jarní přání naší redakce

Musíme být upřímné, jaro prostě milujeme! Je to roční období, které nejenom do našich životů, ale také do našich šatníků přináší nádherné barvy, vzory a lehčí materiály. Naše jarní přání možná inspirují k doplnění šatníku i vás...

Celý článek

V čem si vyšlápnout do slunného počasí? Aneb tipy na jarní obutí

A je tu květen, čas lásky, rozkvetlých stromů a sluncem zalitého počasí. Možná až na malé odchylky v předpovědích. V čem do takového počasí šlápnout, aby vám bylo pohodlně a zároveň trendy?

Celý článek