dnes je 27.07.2021 a svátek má Věroslav

Tři čeští herci ve spárech smrti

Přidat na Seznam.cz
Michal Dlouhý, Jan Cina a Chantal Poullain si na vlastní kůži vyzkoušeli, jaký je život po životě. Že jim ta smrt ale sluší, nemyslíte?

Kalendář Proměny 2017 vydává své další a zároveň poslední tajemství před slavnostním křtem, který se uskuteční začátkem příštího týdne, kdy konečně spatříme všech dvanáct filmových plakátů pěkně pohromadě.

Koho charitativní kalendář nadace Archa Chantal zaujal, ten dobře ví, že se na jeho stránkách pravidelně objevují VIP osobnosti českého šoubyznysu. Naposledy jsme vám představili třeba Pavla Lišku a jeho polovičku Báru Polákovou, kteří se objevili na filmovém plakátu slavného hororu Osvícení. Jejich ztvárnění Jacka Nicholsona a Wendy Shelley Duvallové bylo velmi věrohodné.

To jsme ale ještě neviděli Michala Dlouhého alias Bruce Willise, Honzu Cinu jako Goldie Hawn a Chantal Poullain coby neuvěřitelně pružnou Meryl Streep, kteří si potykali se smrtí na filmovém plakátu Smrt jí sluší.


Michal Dlouhý bral všechno s jasným poklidem. Bruce Willis mu prostě sedl.


Se zkušenostmi, které mu dala i show Tvoje tvář má známý hlas se Jan Cina v roli Goldie Hawn cítil jako ryba ve vodě.


Jak je tahle role pro hvězdnou Meryl Streep netypická, tak je pro Chantal Poullain samozřejmá svojí elegancí.

Film, který získal Oskara za trikové efekty, to byla pro Kalendář Proměny 2017 a jeho finální stránku další velká výzva a tak pro její ztvárnění autor kalendáře Petr Kurečka zvolil stejný nástroj, který snímku vynesl slavné filmové ocenění. Na rovinu, ono by se to focení bez speciálních efektů ani neobešlo s ohledem na vytíženost herců, kteří se nedokázali sejít na jednom místě, natož pak v jeden den.

Výsledek ale i tak stojí zato. Kompletní trojice herců lapených spáry smrti je téměř k nerozeznání od originálu.

Přidat na Seznam.cz
KALENDÁŘ PROMĚNY CHARITATIVNÍ PROJEKT CHANTAL POULLAIN JAN CINA MICHAL DLOUHÝ BARBORA POLÁKOVÁ

Související články

Lucie Vondráčková nafotila kalendář s vlky

Pes křížený s vlkem po boku dvanácti českých a slovenských osobností je hlavním tématem dobročinného kalendáře. Letos se do něj zapojili například Vladimír Polívka, Petra Hřebíčková, Bára Mottlová, Milan Peroutka, Monika Absolonová, Pepa Kůrka nebo také herci Jiří Dvořák a Igor Orozovič.

Celý článek

Revoluční nano nátěry dokážou ochránit exteriér i interiér vašeho domu před viry a bakteriemi

Česká inovační firma FN NANO s.r.o. drží v ruce již dvanáct let recept na vysoce účinné protipandemické opatření -  fotokatalytické nano nátěry, které zaručují ochranu před mikroorganismy všeho typu. V současné době jsou tyto produkty nazývány doslova kladivem na koronavirus, jelikož dokážou váš dům ochránit i před ním.

Celý článek

Herec Pavel Liška se stal tváří Jedinečného kalendáře. Kdo z dalších celebrit je jeho součástí?

V příštím životě by chtěl být Pavel Liška, jak jinak než liškou. Jeho herecký kolega Vašek Neužil by zvolil život orangutana, zatímco Erika Stárková by chtěla být ptákem nebo mořskou pannou.

Celý článek

Běžte nakupovat se Sarah Jessicou Parker

Tisíci fanoušky milovaná Sarah Jessica Parker připravuje v rámci charitativní soutěže možnost projít se v jejích botách, ke kterým vám dopřeje sklenku šampaňského a výborný toast.

Celý článek

Ponožky od babičky hřejí na nohou i na srdcích

Ponožky od babičky – to je název projektu, za kterým stojí organizace Elpida. BroňaHilliová v Elpidě vede kulturní projekty a značku jako takovu založila a Andrea Eržiaková, která je rukama a srdcem celého projektu, nám dnes pověděly více...

Celý článek

Kolekce plavek navržená na Den matek symbolizuje pouto matky a dcery

V polovině května oslavíme Den matek. A jelikož pouto matky a dcery je obrovské, vznikla k němu kolekce plavek s dobročinným účelem.

Celý článek

Roksanda se spojila s e-shopem The Outnet a vytvořila kolekci, jejíž výtěžek jde na charitu

Kolaborace značky Roksanda a e-shopu The Outnet přinesla kolekci, jejíž výtěžek jde do neziskové agentury Malaika, která pomáhá dívkám v Demokratické republice Kongo. Sbírka bude globálně k dostání na internetovém portálu The Outnet od 24. ledna 2019. 

Celý článek

Vánoční neziskové projekty, které mění životy dětí i seniorů po celém Světě

Vánoce jsou dobou, kdy mnoho lidí hledá zvláštní způsoby, jak oslovit životy těch, kteří neměli tolik štěstí. Vybrali jsme světové projekty, které berou dech…

Celý článek