Blondré – styl barvení vlasů jako z Hollywoodu

Blondré – styl barvení vlasů jako z Hollywoodu

Vytvoření dokonalé blond barvy patří mezi technicky nejnáročnější a přitom tvoří až 60% veškeré nabídky kadeřnických salonů. Kim Vö, stylista hollywoodských celebrit, ale přišel s novým vlasovým trendem. 

Vlasový trend Blondré je nová generace stylu Ombré. Umožňuje brunetkám jednoduše dosáhnout jedinečného blond stylu s dokonale prosluněným vzhledem.

I proto, že právě ženy s blond hřívou patří mezi nejnáročnější klienty kadeřnických salonů a vyžadují intenzivní péči o své vlasy, vybrala si značka Schwarzkopf Profesional pro spolupráci na nových trendech a nové řadě Blondme Kima Vö, odborníka na blond barvy.

Kim Vö je stylista celebrit, barvící už mnoho let VIP celebrity, jakými jsou například Britney Spears, Katherine Heigel, Kate Hudson či Leona Lewis. V roce 2007 byl časopisem Vogue zvolený za “Nejlepšího blond stylistu v oboru”.

A právě Kim Vö přišel s novou technikou Blondré, která se rázem stala hitem mezi hollywodskými hvězdami. „Blondré je moje vlastní technika pro brunetky, které chtějí vstoupit do blond rodiny. Vytvoření několika málo melírů s novým Blondme a propojení klasicky zesvětlených konečků stylu Ombré přináší působivější a výjimečnější efekty,“ osvětluje nový trend Kim Vö.

Zdroj: Schwarzkopf Profesional

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram