Česko-Slovenská MISS 2015 - do uzávěrky přihlášek zbývá jen pár hodin!

Česko-Slovenská MISS 2015 - do uzávěrky přihlášek zbývá jen pár hodin!

Česko-Slovenskou MISS 2015 se můžeš stát i ty, nyní již od 18 let! Ale pozor, uzávěrka přihlášek se kvapem blíží. Máš poslední šanci!

Uzávěrka přihlášek do soutěže Česko-Slovenská MISS 2015 je tady. Zbývá jen několik hodin! Možnost přihlásit se vyprší s úderem půlnoci 31. března 2015. Proto nemeškej a přihlas se, snad nikdy to nebylo snazší!

Nemusíš stát dlouhé fronty na casting v prostředí nákupních center… Stačí poslat vlastní selfie foto a krátké video, ve kterém se představíš, vyplníš formulář na cs-miss.eu a vše odešleš do 31. března!

Skvělou zprávou pro mnohé dívky je i snížení věkové hranice! Pro velký zájem se mohou do soutěže nyní hlásit slečny od osmnácti let.

Jsi to ty?
Je ti 18-26 let? Jsi přirozeně krásná, zdravá, ambiciózní? Toužíš po úspěchu? Dokázala bys pro to něco udělat, pracovat na sobě, získat nové zkušenosti, stát se lepší? Chceš podpořit charitativní projekt a získat krásné ceny? Pokud odpovídáš ano, určitě se přihlas! I ty se můžeš stát Česko-Slovenskou MISS 2015!

Zda postupuješ do druhého kola k osobnímu setkání, které se uskuteční v květnu, se dozvíš již začátkem dubna. Do finálového top ten se dostane 5 Češek a 5 Slovenek. Čerstvé finalistky se hned po castingu svezou limuzínou a moderátor Míra Hejda je představí v centru dění na velkém plzeňském festivalu!

Co čeká finalistky?
Dívky čekají 2 soustředění, první již začátkem června, kde bude jeden celý den věnovaný focení a natáčení medailonků. V průběhu dalších dnů absolvují školení jak naložit se svým potenciálem, jak bojovat s trémou s kočkou Lenkou Černou, školení o zdravém životním stylu, pohybu i mediální trénink. Určitě je nemine ani práce na fyzické kondici a individuální konzultace ohledně fitness a stravovacím plánu na léto s Jirkou Gruntorádem.

Zajímavým zpestřením programu bude i malování karikatur jejich portrétů, což je součást charitativního projektu “Vostrá krása”  partnera soutěže. Dívky se zúčastní také slavnostního finále velkého golfového turnaje.

Co čeká na vítězky?
Finanční odměna 50.000 Kč!
Pronájem luxusního automobilu zn. MERCEDES-BENZ, vouchery na workshopy, vlasová kosmetika, originální šperky, šaty šité na míru, vouchery na výběr oblečení, doplňků či prádla, poukaz na kompletní bělení zubů nejmodernější technikou, luxusní kosmetiku či služby, poukaz na focení se špičkovým fotografem, vouchery do restaurací, na kávičky, relaxační víkendové a wellness pobyty a ještě mnoho dalšího.

A samozřejmě ceny nevyčíslitelné hodnoty jako jsou skvělé zážitky, nové zkušenosti, poznatky, nové kontakty a přátelé.

Zdroj: Česko-Slovenská MISS

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram