Mrazivý prosinec u redaktorek Móda.cz

Mrazivý prosinec u redaktorek Móda.cz

Po dlouhé době v prosinci konečně mrzlo, a dokonce občasně padal i sníh. Zatím tedy z naší redakce hlásíme spokojenost. Tak nějak si to představujeme. 

Péťa (šéfredaktorka)

"Listopad a prosinec jsou vždy hektické období. Všichni mí blízcí mají narozeniny, do toho Mikuláš a ještě Vánoce. Vždy se snažím si tyto věci užít naplno a bez stresu a musím uznat, že čím jsme starší, tím více se mi to daří. No a co, že nebudu mít umytá okna a nebudu mít napečeno 10 druhů cukroví. Sednout si při dobré kávě a užít si legraci v kruhu rodinném je pro mě nejvíc! Díky za mou rodinu a díky mému manželovi. Nebo zajít na veřejné bruslení a hrát s mou dcerou a bráchou na honěnou. No jasně, že jsem spadla a měla modřinu na koleni jak malá holka, ale za tu legraci to stálo!!! Navíc mi v prosinci udělalo velkou radost hned několik věcí. Od naší redaktorky na mou adresu míří NonToxic mýdla, která sama tvořila. Těším se MOC. ♥  O mně a o Módě vyšel článek v MERCURY'S MAGAZINE, NA TO JSEM VELICE PYŠNÁ. Také jsem si zašla na nehty a navštívila BIO obchod, kde jsme si nakoupila vše potřebné. A od Blogerky Marušky jsem dostala báječné skládací balerínky do kabelky. Butterfly Twists. 
A na co se těším? Že zítra zajdu s přáteli na předvánoční drink. Nezapomínejte na rodinu a taky na přátele...

Všem krásné svátky a mnoho zdaru v novém roce. Péťa" 

Domča

„Prosinec je pro mě většinou měsícem, kdy lítám po obchodech a sháním vánoční dárky nebo nové zimní oblečení, protože to staré už mě nebaví. Každý rok musím mít novou zimní bundu, je to moje úchylka a ani tentokrát jsem tuto tradici nevynechala, protože khaki parce s velkým modrým kožichem jsem prostě nemohla odolat. Aby toho nebylo málo, pořídila jsem si k ní i parádní modré boty. Co se týče příprav, tak letos je to všechno nějak klidnější než obvykle, což je docela překvapivé, protože tento rok utekl až moc rychle. S přítelem slavíme první Vánoce v našem novém domečku, tak jsem si skvěle užila vánoční výzdobu, která je v bílo stříbrné barvě a moje oblíbená modrá zdobí vánoční dárky. Vše je připravené a teď už jen čekám na sníh, který miluji a vyrazím na vánoční trhy. Nejde odolat té nádherné zasněžené krajině, ve které se cítím jako v pohádce. Užijte si krásné Vánoce a hodně štěstí do nového roku!“

Verča

"Můj prosinec začal návštěvou Salzburgu. Sice mu chyběla sněhová peřina, ale vánoční atmosféra ji dostatečně nahradila. Ovocný punč, barevné ozdoby, nasvícené trhy a nádherné historické centrum mě uhranulo. I když u mě to není moc těžké. Každé město si mě získá poměrně rychle, protože každé mě něčím zaujme. Další prosincové dny se sestávaly z učení a nakupování vánočních dárků. Zatím je sice stále nemám kompletní, ale snažím se zůstat v klidu. Stále mi pár dnů zbývá. Dostala mě značka Bomb comsetics, která vyrábí nádherné vánoční koupelové balistiky a taky letos dost ujíždím na kreativním balení vánočních dárků a vyrábění přání. Vlastně prosinec, jak má být. Tak ať se vydaří i vám! A krásný vstup do nového roku 2017!

PS: Ta magická sedmička na konci určitě značí něco výjimečného. Věřte tomu, a zázraky se opravdu začnou dít."

Janča

"Prosinec paradoxně místo klidu obvykle přináší stres a shon. Já jsem to však letos pojala přesně naopak - v naprosté pohodě... Nákupy dárků, ochutnávání raw dobrot, spousta procházek s mýma čtyřnohýma, organizování vánoční sbírky pro nemocnou fenku Rezi z útulku Ciboušov, čtení, vánoční trhy, výstava fotografií, dokonce i nic nedělání... A takovej prosinec bych přála úplně každému!"

Mohlo by vás zajímat
Sledujte náš Instagram