dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Macháček Lukáš

Lukáš tvoří své modely pod záštitou svého jména. Působí v Praze od roku 2011 jako návrhář a stylista. Pro svou tvorbu preferuje klíčová slova jako jsou: kvalita, nadčasovost, kombinovatelnost, nositelnost a sofitikovanost. Všechny modely jsou šité pouze po jednom kuse v evropské velikosti 34-36. Možnost vytvoření jakéhokoli modelu z aktuální kolekce v jiné velikosti je samozřejmostí, stejně tak i realizace zakázky individuální.


 

Telefon:
+420 777 838 661
E-mail: WWW:

Více o LUKÁŠ MACHÁČEK na moda.cz

Osobnosti na letošní filmový festival v Karlových Varech oblékají mimo jiné čeští návrháři. Jaké šaty oblékly Hana Vágnerová, Ewa Farná, Martha Issová a další celebrity?

55. ročník Mezinárodního filmového festivalu v Karlových Varech je v plném proudu. Střídá se na něm nespočet krásných rób, českých i zahraničních osobností a s nimi i díla mnoha návrhářů.

Celý článek

Designérský výběr - Únor 2018

Jaké produkty jsme v únoru vyzkoušeli, nakoupili nebo objevili? Přinášíme vám seznam designérských kousků, které vám nesmí uniknout.

Celý článek

Masky na přehlídce Lukáše Macháčka zanechaly děsivý dojem

Podzimní kolekce Lukáše Macháčka byla doplněna o obličejové masky, které zanechaly zvláštní dojem. Možná až trochu děsivý...

Celý článek

Novou tváří módního návrháře Lukáše Macháčka je Mikolas Josef!

Jednadvacetiletý zpěvák, skladatel a producent Mikolas Josef, který se proslavil svým neuvěřitelným letním songem „Free“, se nyní stal novou tváří úspěšné módní značky návrháře a stylisty Lukáše Macháčka a vystřídal tak překrásnou Moniku Bagárovou. 

Celý článek
CHATTY

MBPFW - Lukáš Macháček a CHATTY

Další z přehlídek jsou za námi. Pojďte se podívat na to, jak vypadaly podzimní kolekce Lukáše Macháčka a značky CHATTY.

Celý článek

Jarní Mercedes-Benz Prague Fashion Week pokračuje

Zveme všechny profesionály a nadšence pro módu na sobotní odpoledne a večer mezinárodního festivalu české a slovenské módy, kterého se zúčastní i významné osobnosti módního průmyslu ze zahraničí.

Celý článek

MBPFW 2016 – Are you ready?

Již tuto středu začíná pravidelná kulturní a společenská událost, jež každým rokem představuje formou přehlídek tvorbu našich nejlepších módních návrhářů. Těšíte se, co letošní ročník přinese?

Celý článek

Rozhovor s Lukášem Macháčkem - porotcem soutěže Kadeřník roku 2016

Na otázky Móda.cz odpovídal jeden z odborných porotců soutěže Kadeřník roku český stylista a módní návrhář Lukáš Macháček. 

Celý článek

Rozhovor s mladým módním návrhářem Lukášem Macháčkem

Povídali jsme si se skvělým módním návrhářem a vynikajícím stylistou Lukášem Macháčkem o jeho nové kolekci Jaro/Léto 2015, kampani, založení unikátního e-shopu i dalších plánech do budoucna.

Celý článek