dnes je 23.03.2019 a svátek má Ivona

Návrhářka Jitka Klett otevřela svůj butik v THE STYLE PRAGUE OUTLETS

Přidat na Seznam.cz
Pojďte společně s námi nahlédnout do nového butiku návrhářky Jitky Klett. 

Úspěšná česká značka se rozrostla o další vlastní butik. Ten se nachází v novém moderním The Style Prague Outlets a najdete v něm průřez návrhářčinou tvorbou v rámci jejích ready-to-wear kolekcí. Nejnovější zimní kolekce 2018 nese jméno GRACE a dokonale v sobě pojí všechno to, pro co je Jitka Klett známá - ženský půvab, sebevědomí a eleganci. Kombinuje silné tóny červené, černé, modré a šedé a detaily návrhářka zbarvila do exkluzivní stříbrné. Inspirací pro kolekci byl každodenní život ženy, nově se v ní prolíná také více sportovního stylu. Ten zastupují neoprénové kousky a geometrický potisk.

VIP opening party se neobešla bez známých tváří včetně Báry Nesvadbové, Andrey Kalivodové, Lenky Vacvalové nebo Dominiky Myslivcové. Právě na slavnostním otevření proběhlo úplně první představení nové kolekce formou módní přehlídky. Kolekce Grace bude k dostání už od konce srpna, takže se na nadcházející podzimní a zimní sezónu budete moci včas připravit.

Přidat na Seznam.cz
DÁMSKÁ MÓDA DOMÁCÍ MÓDA ČESKÁ MÓDA JITKA KLETT THE STYLE PRAGUE OUTLETS

Související články

Jak se ponořit do velkého jarního trendu džínoviny

Návrháři zahrnuli džínovinu do svých kolekcí na všech týdnech módy a je obrovským hitem! Jaké se nosí střihy džínů a jiných oděvů z klasické modré látky, vám poradí tento článek.

Celý článek

Monika Marešová na dobrodružné cestě značky H&M

Monika Marešová se vydala na dobrodružnou cestu do americké Sedony, kde byla součástí nové myšlenky ke kolekci značky H&M.

Celý článek

Íránský model Aydin Momtaz vypráví o dětství ve válce, o modelingu i o spolupráci s věhlasnými jmény

V modelingu se pohybuje spoustu let, vyrostl v íránsko-irácké válce, a to hlavní na co ve svém životě vzpomíná, jsou kladné zážitky. Pojďte se o tomto jedinečném muži dozvědět více.

Celý článek

Herečka Dominika Býmová o své kolekci White Sage

Dominika Býmová přichází se svou vlastní kolekcí ekologicky co nejméně závadného oblečení, šitou z kvalitních přírodních materiálů. Svou práci představí na pop-up Life is Fashion, který již třetím rokem představuje nové a nadějné české návrháře.

Celý článek

Tři základní kousky, které v jarním šatníku nesmí chybět

Bez kterých důležitých módních kousků se na jaře neobejdete? Co je jednoduché na nošení a slušivé zároveň? Tyto módní nutnosti udělají revoluci ve vašem šatníku.

Celý článek

Šaty a noční košilky ze snové spolupráce Ester Geislerové a Josefiny Bakošové

Není to poprvé, kdy se herečka Ester Geislerová a módní návrhářka Josefina Bakošová daly dohromady. A my doufáme, že ani naposledy.

Celý článek

Mirka Talavašková: Variabilita pomocí pár kvalitních kousků je řešení udržitelné módy a nadbytečného odpadu

Česká návrhářka Mirka Talavašková svou módu posouvá na východ, kde sklízí čím dál větší úspěch. Jaké byly její začátky a co plánuje v horizontu tří let?

Celý článek

Francouzská stylistka a editorka francouzské Vogue Géraldine Saglio vytvořila kolekci vzývající nómádky

Zavřete na chvíli oči a představte si divokou přírodu, vyprahlou a rozpálenou zem od slunce, tváře ošlehané větrem a nekonečno svobody, kterou vám tento pocit přináší. Pokud jste se do tohoto pocitu dokázala vžít, pak vám tahle móda uhrane.

Celý článek