dnes je 16.12.2018 a svátek má Albína

Návrhářka Jitka Klett otevřela svůj butik v THE STYLE PRAGUE OUTLETS

Pojďte společně s námi nahlédnout do nového butiku návrhářky Jitky Klett. 

Úspěšná česká značka se rozrostla o další vlastní butik. Ten se nachází v novém moderním The Style Prague Outlets a najdete v něm průřez návrhářčinou tvorbou v rámci jejích ready-to-wear kolekcí. Nejnovější zimní kolekce 2018 nese jméno GRACE a dokonale v sobě pojí všechno to, pro co je Jitka Klett známá - ženský půvab, sebevědomí a eleganci. Kombinuje silné tóny červené, černé, modré a šedé a detaily návrhářka zbarvila do exkluzivní stříbrné. Inspirací pro kolekci byl každodenní život ženy, nově se v ní prolíná také více sportovního stylu. Ten zastupují neoprénové kousky a geometrický potisk.

VIP opening party se neobešla bez známých tváří včetně Báry Nesvadbové, Andrey Kalivodové, Lenky Vacvalové nebo Dominiky Myslivcové. Právě na slavnostním otevření proběhlo úplně první představení nové kolekce formou módní přehlídky. Kolekce Grace bude k dostání už od konce srpna, takže se na nadcházející podzimní a zimní sezónu budete moci včas připravit.

DÁMSKÁ MÓDA DOMÁCÍ MÓDA ČESKÁ MÓDA JITKA KLETT THE STYLE PRAGUE OUTLETS

Související články

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Zpověď: Jak vidí Tereza Kostková módu a její pohled na kosmetiku

Oblíbená herečka a moderátorka Tereza Kostková jen tak nepodléhá módním trendům. My jí zastihli před představením FRANKIE & JOHNNY v divadle v Rytířské 

Celý článek

Nejen růžové tváře budou okouzlovat během svátků!

Růžová je barva volnosti a energie. Na oblečení a doplňcích působí jako něžné pohlazení. Svátky budou naplněny láskou a slavnostní náladou!

Celý článek

Skandinávský styl oblékání: Záchrana v mrazivém počasí

Královna zima vládne Skandinávii po celý rok a tamní lidé mají skvělé tipy na to, jak zůstat v teple každý den. Vyzrajte na mráz také!

 

Celý článek

Dokonalé prádlo i moderní legíny potěší na Vánoce každou ženu!

Základem ženského šatníku je dokonale padnoucí spodní prádlo. Kde ho koupit? A co třeba moderní sexy legíny? Máme skvělé tipy!

 

Celý článek

Obálka prosincového čísla české ELLE volá po sportovním duchu

Představte si jarní měsíce na jihu, někde daleko u moře. Opírající se sluníčko už má svou sílu, ale moře ještě dostatečně teplé není. Na pláž si vezmete kromě sportovních legín a topu i větrovku.

Celý článek

Třpytivá inspirace pro ženy, muže i ty nejmenší

Kvapem se blíží sváteční čas a s ním i mnoho společenských příležitostí. Právě v tento čas je důležité zazářit!

Celý článek

Zlato a stříbro jsou prosincové Must have

Vánoční koledy, třpytivé obchodní výlohy, oslavy konce roku i pravá vánoční atmosféra u sklenky svařeného vína jsou tím, co provází měsíc prosinec. K tomu nesmí chybět ani dostatek zlata a stříbra.

Celý článek