dnes je 17.12.2018 a svátek má Daniel

Nikol Švantnerová ovládla Filmový festival v Karlových Varech

Které šaty na Filmovém festivalu v Karlových Varech vzbudily největší rozruch? Rozhodně ty, které oblékla Nikol Švantnerová.

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a my každý den obdivujeme róby celebrit a outfity návštěvníků. Nad jedním jsme se však pozastavili trochu déle než nad ostatními - jedná se o šaty, které oblékla Nikol Švantnerová na večírek. Jedna z nejkrásnějších českých modelka oblékla luxusní, třpytivý model od tuzemských návrhářů, který vznikal jak v českých tak italských řemeslných dílnách. Jeho výroba zabrala několik desítek hodin.

V čem jsou šaty tak unikátní? Velmi podstatným faktem je, že byly celé šité ručně. Zhotovené jsou z velmi jemné tělové síťoviny, kterou zdobí 150 českých křišťálů od značky Preciosa. Výběr kamenů však nebyl náhodný, pro co nejtřpytivější efekt byly zvoleny kameny typu Maxima, které odráží až 264 paprsků světla. Dále byly šaty doplněné různými aplikacemi. Toto všechno se podepsalo i na finální sumě; šaty mají hodnotu půl milionu korun. I přesto, že nebylo cílem vytvořit ty nejdražší šaty v České republice, kombinací techniky a materiálů se cena vyšplhala.

facebook.com/ponerofficial

DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY 53. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY NIKOL ŠVANTNEROVÁ

Související články

Fotograf Petr Kozlík vypráví o tom, proč se zamiloval do focení a nestal se lékařem

Co si představíte pod pojmem nekonvenční fotografie? My rozhodně fotky Petra Kozlíka. Ať už se jedná o komerční pojetí, nebo ne. Petr do fotek vnáší pořádný kus sebe samého.

Celý článek

Užijte si Vánoční trhy s Barborou Mottlovou v Drážďanech

Dokonce i v předvánočním shonu, který je plný stresu a deadlinů, máme čas a chuť vyrazit si na výlet za hranice a navštívit vánoční trhy. Ať už do Vídně nebo třeba do stále oblíbenějších Drážďan. V čem jsou ale ty přespolní atraktivnější?

Celý článek

Fashion Awards 2018: přehlídka nejhezčích šatů

Kdo a v jaké kategorii zvítězil na udílení cen The Fashion Awards 2018 už jsme vám psali, takže dnes je na řadě to nejlepší a tím jsou šaty. 

Celý článek

Kate Middleton dokazuje, že je stylovou ikonou i při cestování

 Tři dokonalé outfity během dvou dnů vynesly Kate na módní špičku popularity. Její styl prošel razantní změnou. Vévodkyni to neskutečně sluší. 

Celý článek

Fashion Awards 2018: kdo letos zvítězil?

Velkolepé udílení cen Fashion Awards 2018 plné zvučných jmen, ale i spousty začínajících a talentovaných návrhářů. Kdo překvapil, kdo vyhrál, komu patřil největší potlesk a komu to u přebírání ocenění nejvíc slušelo?

Celý článek

Milý Ježíšku... Aneb, jaké dárky si přejí redaktorky Móda.cz

Ještě pořád bádáte, co koupit své drahé polovičce k Vánocům? Možná vám bude ideální inspirací to, co by si přály ženy z redakce Móda.cz.

Celý článek

Mercedes-Benz Prague Fashion Week v březnu 2019 oslní nejenom novými prostory

Jarní týden módy vlije novou energii do žil všem milovníkům osobitého krejčovského umění již za tři měsíce. A čeká nás toho mnohem více než jen módní přehlídky...

Celý článek

Petra Němcová je součástí nové kampaně Max Factor

Naše krásná česká supermodelka se stala tváří nové řasenky od známé značky v Americe. Ale nejen to. Patří i mezi inspirativní ženy!

 

Celý článek