dnes je 22.07.2018 a svátek má Magdaléna

Nikol Švantnerová ovládla Filmový festival v Karlových Varech

Které šaty na Filmovém festivalu v Karlových Varech vzbudily největší rozruch? Rozhodně ty, které oblékla Nikol Švantnerová.

Filmový festival v Karlových Varech je v plném proudu a my každý den obdivujeme róby celebrit a outfity návštěvníků. Nad jedním jsme se však pozastavili trochu déle než nad ostatními - jedná se o šaty, které oblékla Nikol Švantnerová na večírek. Jedna z nejkrásnějších českých modelka oblékla luxusní, třpytivý model od tuzemských návrhářů, který vznikal jak v českých tak italských řemeslných dílnách. Jeho výroba zabrala několik desítek hodin.

V čem jsou šaty tak unikátní? Velmi podstatným faktem je, že byly celé šité ručně. Zhotovené jsou z velmi jemné tělové síťoviny, kterou zdobí 150 českých křišťálů od značky Preciosa. Výběr kamenů však nebyl náhodný, pro co nejtřpytivější efekt byly zvoleny kameny typu Maxima, které odráží až 264 paprsků světla. Dále byly šaty doplněné různými aplikacemi. Toto všechno se podepsalo i na finální sumě; šaty mají hodnotu půl milionu korun. I přesto, že nebylo cílem vytvořit ty nejdražší šaty v České republice, kombinací techniky a materiálů se cena vyšplhala.

facebook.com/ponerofficial

DÁMSKÁ MÓDA ZE SPOLEČNOSTI FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY 53. MEZINÁRODNÍ FILMOVÝ FESTIVAL KARLOVY VARY NIKOL ŠVANTNEROVÁ

Související články

Meghan Markle vs. Harry Styles - kdo získá ocenění největší teenagerská ikona?

První člen královské rodiny, který byl kdy nominován na cenu módní ikona mládeže. Meghan ale nemá nic vyhráno. Šance má například i zpěvák Harry Styles. Kdo podle vás vyhraje?

Celý článek

Móda nám plní sny, tvrdí majitelky butiku Ral Style

Lucie Mihalová a Renata Kopnická jsou sestry, které se nebály začít společně podnikat a otevřely si butik s módou v jižních Čechách. My jsme se rozhodli je vyzpovídat.

 

Celý článek

Starbucks, Ikea i Lidl jdou vstříc obnovitelným zdrojům a recyklaci

Představte si 600 miliard papírových a plastových kelímků, který každý rok oběhnou celý svět. 1 procento z nich představují kelímky Starbucks. A to se společnost rozhodla změnit.

Celý článek

Nejnovější kolekce Iris van Herpen je opět hotovým uměleckým dílem

Iris van Herpen je jednou z nekorunovaných královen Haute Couture. Její podzimní couture kolekce je pastvou pro oči.

Celý článek

Trendy plavky, ve kterých na dovolené ohromíte

Ještě než sbalíte kufry a odjedete na letiště, mrkněte se po nových plavkách. 

Celý článek

Krásná Eva Herzigová v podzimní kampani Zadig & Voltaire

Jedna z nejúspěšnějších českých modelek, Eva Herzigová, se stala tváří podzimní kampaně francouzské značky Zadig & Voltaire.

Celý článek

Barvy a netradiční materiály ovládly podzimní couture kolekci Masion Margiela

Couture kolekce Maison Margiela rozhodně nepatří mezi ty, které jsou plné večerních šatů a rób. Připravte se na netradiční materiály a výrazné barvy.

Celý článek

Hailey Baldwin a Justin Bieber se zasnoubili

Čeká nás tedy pořádná svatba. Zpěvák a idol dívek Justin Bieber si vezme topmodelku Hailey Baldwin. Zasnoubení oznámili na Instagramu.

Celý článek