dnes je 22.09.2020 a svátek má Darina

Brad Pitt v podzimní kampani značky Brioni jako neodolatelný elegán

Přidat na Seznam.cz
V úterý byla představena nová kampaň značky Brioni, v jejíž popředí stojí herec a producent Brad Pitt. Lehké strniště, polodlouhé vlasy a svůdný pohled berou ženy po celém světě.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň zasáhla během úterý nejenom online média, ale také billboardy ve vybraných městech a na letištích po celém světě. Za černobílými fotkami stojí fotograf Mikael Jansson, který zachytil amerického herce Brada Pitta v uvolněných pózách a v modelech značky Brioni. Pitt během focení vystřídal různé outfity včetně obleku Virgilio a cestovní bundy, která je inspirovaná z historie oděvů samotné italské značky.

Brad Pitt se stal tváří značky Brioni již na začátku letošního roku a tak se jedná o jeho druhou kampaň. "Vždy jsem obdivoval elegantní a nadčasové vzory Brioni. Je to značka ztělesňující kreativitu, kvalitu a dokonalost," vyjádřil se ke spolupráci herec.

zdroj: archiv značky Brioni

Kampaň s názvem „Tailoring Legends“ oslavuje 75. výročí značky. Americký herec vyjádřil náklonnost k této značce mnohem dříve, než se stal její tváří, a to tak, že rád oblékal na červený koberec zakázkové smokingy módního domu Brioni. Naposledy byl k vidění v Brioni obleku, když přebíral Oscara a Zlatý glóbus za nejlepšího herce ve vedlejší roli ve filmu „Once Upon a Time… in Hollywood“, kde hrál stárnoucího kaskadéra Cliffa Bootha po boku Leonarda DiCapria. Sympatický herec je nástupcem předchozích hollywoodských tváří značky, jako byly legendy Pierce Brosnan, Anthony Hopkins či Samuel L. Jackson.

zdroj: archiv značky Brioni

Přidat na Seznam.cz
MÓDA PÁNSKÁ MÓDA BRIONI BRAD PITT ZE SPOLEČNOSTI PÁNSKÝ OBLEK

Související články

Kouzlo nadčasovosti: Trendy, které nestárnou

Někdy je malé poohlédnutí do minulosti příjemnou záležitostí. A v módním průmyslu to platí obzvlášť! Vybrali jsme pro vás jen hrstku trendů, které byly vytvořeny v 70. letech a spousta z nich obstojí i dnes.

Celý článek

Čeští i slovenští designéři znovu šijí šaty na malé panenky v rámci charitativního projektu Helping Dolls

Charitativní projekt Pink Carpet: Helping Dolls přichází s pátým ročníkem. Na podzim se tak můžeme těšit na šaty českých i zahraničních návrhářů vyrobených na malé panenky.

Celý článek

Cardi B je tváří zimní kampaně Balenciaga

Minulý týden otřásla Twitterem úžasná novinka, kterou na svém účtu zveřejnila známá raperka Cardi B. Bude spolupracovat se značkou Balenciaga. A první grafické vlaštovky upozorňují, že se máme na co těšit.

Celý článek

Tour de France: Legenda o žlutém trikotu

I letošní ročník slavného cyklistického závodu Tour de France se pomalu chýlí ke konečné etapě, kdy závodníci projedou hlavním městem Francie - Paříží. Francouzské cyklistické žně nejsou pouze o sportu, ale také překvapivě o módě. Podívali jsme se proto na historii legendárních trikotů.

Celý článek

Značka Estée Lauder po obvinění z rasismu stahuje určité produkty z prodeje

Značka Estée Lauder stahuje z prodeje a znovu reviduje veškeré své produkty. Děje se tak v souvislosti s obviněním, že některé produkty jsou rasistické. Kritika míří především na zesvětlovací kosmetické produkty.

Celý článek

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Podzim klepe na dveře. Jaké trendy ho ovládnou?

Babí léto je v plném proudu, a jestli se stejně jako my těšíte na podzim, který už klepe na dveře, věříme, že po tom, co vám ukážeme několik trendů následujících měsíců, se budete těšit mnohem víc.

Celý článek

Jděte k volbám! Vyzývají americké módní značky

Silná prohlášení provázejí americké volby od nepaměti. Polarizující se společností se však ke slovu dostávají i módní značky, designéři i retaileři. Mají totiž pro voliče jeden důležitý vzkaz: „Jděte volit!"

Celý článek