dnes je 27.10.2020 a svátek má Šarlota/Zoe

Cacoon – nejlepší houpací zašívárna

Přidat na Seznam.cz
Cacoon skýtá netradiční způsob odpočinku, ať už v pohodlí obývacího pokoje, či na čerstvém vzduchu. 

S Cacoonem se roztrhne pytel přátel, kteří vás budou navštěvovat, jen aby ho také vyzkoušeli. Ovšem jen do té doby, než si pořídí svůj vlastní. Na to vemte jed!

Zavěste své vlastní hnízdo kamkoliv jen budete chtít a užívejte zaslouženého relaxu po těžkém dni v práci, ale i o víkendu. Zkrátka se jen stačí vyhoupnout pár centimetrů nad zem a jen tak si chillovat nebo si užívat chvilky se svou drahou polovičkou.

Je to tak jednoduché a přitom efektivní až nad tím zůstává rozum stát. Designové zpracování je navíc natolik zajímavé, že se Cacoon náramně vyjímá jak v obytných prostorách, tak i v rozkvetlých zahradách. Každý si pak jistě vybaví velmi jednoduchý scénář – slunce, grilování, odpočinek a houpy, houp.

 

Cacoon je prostě pohodlným pelíškem nebo chcete-li nejlepší houpací zašívárnou na světě, kterou si na sto procent užijí jak dospělí, tak i děti, o kterých celé dny neuslyšíte.

 

Nákup tvého vlastního Cacoon už nemohl být jednoduší.

 

Zdroj: bonami

Přidat na Seznam.cz
STYLOVÁ TECHNIKA A DESIGN BYDLENÍ A ZAHRADA RELAX ODPOČINEK

Související články

Zahradní architektka Dana Makrlíková: Zahradu zahradou dělá láska majitelů k ní

Začínala jako redaktorka a moderátorka zpráv na ČT1, na Nově i v hlavních zprávách TV Prima. I když již nemoderuje, dodnes pomáhá s pořadem Polopatě. To hlavní, co ji baví a živí, jsou však zahrady a jejich design. Jaké to je být zahradním architektem a co vše to obnáší?

Celý článek

Partnerský rituál Antonius a Kleopatra potěší vás oba

Také jste do nového roku naskočili plnou parou a máte pocit, že vám dochází síly a ocenili byste chvilku klidu? Vyzkoušejte partnerský rituál Antonius a Kleopatra.

Celý článek

Hygge aneb šťastný způsob života

Je velmi těžké vysvětlit tento pojem jednou větou a Dánové by to nejspíše svedli lépe. Jde především o umění žít šťastným životem, vytvářet si příjemné prostředí, uklidnit svou duši a užít si šálek kávy.

Celý článek

Cestujete po krásách jižních Čech? Pak rozhodně navštivte Biograf!

Ať už pracovně, nebo soukromě, jižní Čechy jsou populární lokalitou, která láká nejenom pro své přírodní krásy. My jsme při té příležitosti narazili na atraktivní hotel, kde se nám více než dobře spalo.

Celý článek

Budoucnost české a slovenské módy z Technické univerzity v Liberci

Mladí studenti oboru návrhář Technické univerzity Liberec prezentovali 8. ledna své semestrální práce. A naše redakce byla u toho! Pojďte se s námi podívat, jak vidí svět módy budoucí čeští a slovenští návrháři.

Celý článek

Uvažujete, kam do klidu uniknout mezi svátky? Máme perfektní tip!

Tento styl odpočinku nadchne nejenom romantické duše. Zapomeňte na chvíli na dárky, cukroví a nespočet návštěv. Pojďte si dopřát skutečné chvíle klidu...

Celý článek

Silvestr a oslava nového roku za hranicemi domova

Pro většinu z nás jsou svátky vánoční a oslava nového roku dny, kdy chceme zpomalit. Více se věnovat rodině, sobě a alespoň v těchto několika dnech vypnout, zregenerovat mysl a užít si čas volna.

Celý článek

Monika Drápalová předvedla svou podzimní kolekci 2018 FEEL RELAXED

​Pyžamová párty nebo nová kolekce Podzim/Zima 2018-2019 Moniky Drápalové? Oboje dohromady! ​

Celý článek