dnes je 01.07.2022 a svátek má Jaroslava

Konec s holítky! Hladké sexy nohy snadno, rychle a na dlouho!

Přidat na Seznam.cz
Snad každá žena touží po hladkých sexy nohách a jemné pokožce. Depilace žiletkou však dlouho nevydrží a pokožka bývá často podrážděná. Proto vyhlaste válku klasickému holení a užívejte si svých hladkých nohou po dlouhé týdny!

Hladké sexy nohy jsou stále v módě. Ženy vyhlašují válku klasickému holení. 

Ačkoliv muž s několikadenním strništěm může vypadat mužně a sexy, u žen to rozhodně neplatí. Pokud toužíte po hladké a jemné pokožce, která vám vydrží déle než pár dní, vaše touha nemusí být jen z říše snů. Díky novince v odstraňování chloupků si můžete být naprosto jisté, že vaše hladká kůže vydrží opravdu dlouhé týdny. Zapomeňte na hodiny strávené ve sprše, na strach, jestli máte dostatečné zásoby holítek a holicí pěny. To všechno můžete rovnou vyhodit. Jde to totiž velmi dobře i bez nich. A navíc jednoduše a bez bolesti.

Novinka od společnosti Philips, která se jmenuje Philips Lumea, funguje na bází světelné stimulace IPL, která dokáže přirozeně tlumit růst chloupků. Je to vůbec možné? Reálné ženy, které v České a Slovenské republice Lumeu testovaly, říkají: ANO.

Funguje to? 
„Výborně. Žiletkám jsem dala hned sbohem,“ pochvaluje si Lída Špačková, testerka ŽENY s.r.o. , která se do testování revoluční novinky od Philipsu pustila v rámci akce TESTOVÁNO SKUTEČNÝMI ŽENAMI. Další testerka Petra Zemková zase oceňuje rychlost a bezbolestné odstranění chloupků: „Nemusím myslet na to, jestli mám oholené nohy a připadat si jako kaktus, když zapomenu. S Lumeou je to velmi snadné, rychlé a použít ji stačí jednou za 6-8 týdnů.“

Testerka Alena Příhodová si chválí čas, který s Lumeou ušetřila: „Je skvělé, že se nemusím tak často holit a trávit večery ve sprše. Mám ráda ty chvilky, kdy si sednu k televizi, dám si kávu a prostě nařídím chloupkům, aby přestaly růst!“.

Jak to funguje?
Světelná stimulace IPL Philips Lumea tlumí přirozený růst chloupků. A když chloupky nerostou, nemusíte je holit! Kůži stačí ošetřit zpočátku 1 x za 14 dní po dobu 4 týdnů a poté až každých 8 týdnů! Světelnou stimulaci IPL můžete použít i na tu nejjemnější pokožku včetně obličeje, jediným omezením je barva chloupků a kůže. Bezpečí potvrzeno 105 studiemi a více než 2200 ženami. A nejsou to žádné bezejmenné tváře, testuje se v České i Slovenské republice, jen se na ně podívejte!

Zdroj: philipslumea.cz

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA KRÁSNÉ NOHY PHILIPS LUMEA PHILIPS CHLOUPKY HOLENÍ NOHY

Související články

Objevte kouzlo ionizace. ION Mist není jen běžný osvěžovač pleti

Pojďte s námi prozkoumat zázračné účinky ION Mist spreje, který pleť ionizuje, hloubkově hydratuje a zanechává ji krásně hladkou a vyživenou.

Celý článek

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek