dnes je 07.12.2019 a svátek má Benjamín/Ambrož

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Přidat na Seznam.cz
Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

S tak hojným počtem zájemců o náš projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“, který každým dnem generuje desítky nových adeptů a horkých kandidátů, jímž touto cestou nabízíme jedinečnou zkušenost a zážitek, jsme snad ani ve skrytu duše nepočítali.

Jsme ale nadšeni a rádi bychom tak všem, kteří neváhali a do projektu se k dnešnímu dni zapojili, upřímně poděkovali. Zároveň ale také poblahopřáli Tváři respektive Tvářím Móda.cz pro měsíc leden 2016, do jejichž volby se napoprvé aktivně zapojila i česká módní návrhářka Monika Vaverová, jež zatoužila hned po dvojici modelek, které budou mít příležitost okusit její nejnovější kolekci.

 

Sny, touhy a přání Michaely Jánské a Markéty Lukasové se začnou plnit už zítra ateliérovým focením v okruhu skutečných profesionálů. Krom zkušené designérky dívky padnou i do rukou kreativního kadeřníka Petra Voláka ze Studia Václav Pražák HAIR DESIGN, jehož inspirací ve světě moderních trendů jsou hlavně ženská přirozenost a individualita a stanou před objektivem všestranného fotografa Martina Benýška.

 

Třebaže štěstí pro první kalendářní měsíc roku 2016 nepadlo právě na tebe, nezoufej! Stále zůstáváš ve „hře“ a můžeš to být právě ty, kdo se na našich titulech objeví už v následujících měsících. 

S ohledem na skutečnost, že se obě dívky na našem Coveru objeví až počátkem ledna 2016, máme pro vás připravený malý bonus v podobě backstage reportáže včetně videa z dílny mladé, kreativní videoprodukce FIVE SECOND.

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ MÓDA #REDAKCEMODACZ TVÁŘ MODA.CZ #tvarmodacz SOUTĚŽ MONIKA VAVEROVÁ

Související články

Soutěž o Knihu Prima mazlíček

Jste-li milovníky čtyřnohých mazlíčků a máte pocit, že i psí život může být naplněný a šťastný, bude tato kniha tím pravým ořechovým právě pro vás. Dnes ji navíc můžete společně s naším magazínem vyhrát.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní šampón a kondicionér Faith in Nature

To, že milujeme přírodní kosmetiku, není žádným tajemstvím. Díky našemu letnímu eco-friendly soutěžení navíc seznamujeme i mnohé naše čtenáře s blahodárnými účinky přírodních výrobků. Dnes je na řadě vlasová kosmetika Faith in Nature.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte rozjasňující pudrový bronzer značky ZUII

Ruční výroba. Bio kvalita. Nula chemických látek. Jedinečná péče o pleť. Jemná vůně květin. To je bio kosmetika značky Zuii, o kterou si s námi můžete dnes zasoutěžit.

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte přírodní pomocníky k dokonalému opálení

Léto se pomalu přehouplo do své druhé poloviny, to však neznamená, že se již nemusíme chránit před slunečními paprsky. Mnohé z vás dovolená u moře nebo vysoko na horách teprve čeká. Máte již dokonale přírodní výbavu na opalování?

Celý článek

Eco-friendly soutěžení s Móda.cz! Vyhrajte oleje Pravájá s nejcennějšími složkami

Připravili jsme si pro vás další soutěž. Tentokrát o tři vzácné a blahodárné oleje, které jsou zcela přírodního složení, testované na skutečných ženách a přináší naší pleti víc než jen léčivé účinky...

Celý článek

Vyhrajte lístek na Colours of Ostrava s Tsampou ProTibet!!!

Pochutnat si – udržovat linii – nehladovět. A ještě tím pomáhat na druhé straně světa! Připadá Vám to nemožné? Vyzkoušejte tsampu – tradiční tibetské jídlo, které k nám přináší nezisková organizace MOST ProTibet. Vymyslete svůj vlastní recept a vyhrajte lístek na Colours of Ostrava!

Celý článek

Modelka Barbora Fialová se stala jednou z hlavních tváří na přehlídce Gucci Cruise 2020

Jistě všichni víme, že naše modelky jsou jedny z nejkrásnějších. Mezi ně se nyní řadí i Barbora Fialová, která svým nekomerčním vzhledem zaujala až v Itálii.

Celý článek

Soutěž Souboj nevěst připravuje nevěsty na to, jak se stát skvělou manželkou

Již osmý ročník Souboje nevěst přinesl devět finalistek, které soutěžily o svatební věno v hodnotě čtvrt milionu korun. Vítězkou se stala první houslistka Národního divadla Táňa Vejvodová.

Celý článek