dnes je 25.09.2022 a svátek má Zlata

Máme Tvář Móda.cz pro měsíc leden 2016

Přidat na Seznam.cz
Projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“ nese první ovoce. Jste napjatí, kdo že se jako první objeví na našem titulu a stane se tak naší múzou měsíce ledna 2016? 

S tak hojným počtem zájemců o náš projekt “Staň se tváří magazínu Móda.cz“, který každým dnem generuje desítky nových adeptů a horkých kandidátů, jímž touto cestou nabízíme jedinečnou zkušenost a zážitek, jsme snad ani ve skrytu duše nepočítali.

Jsme ale nadšeni a rádi bychom tak všem, kteří neváhali a do projektu se k dnešnímu dni zapojili, upřímně poděkovali. Zároveň ale také poblahopřáli Tváři respektive Tvářím Móda.cz pro měsíc leden 2016, do jejichž volby se napoprvé aktivně zapojila i česká módní návrhářka Monika Vaverová, jež zatoužila hned po dvojici modelek, které budou mít příležitost okusit její nejnovější kolekci.

 

Sny, touhy a přání Michaely Jánské a Markéty Lukasové se začnou plnit už zítra ateliérovým focením v okruhu skutečných profesionálů. Krom zkušené designérky dívky padnou i do rukou kreativního kadeřníka Petra Voláka ze Studia Václav Pražák HAIR DESIGN, jehož inspirací ve světě moderních trendů jsou hlavně ženská přirozenost a individualita a stanou před objektivem všestranného fotografa Martina Benýška.

 

Třebaže štěstí pro první kalendářní měsíc roku 2016 nepadlo právě na tebe, nezoufej! Stále zůstáváš ve „hře“ a můžeš to být právě ty, kdo se na našich titulech objeví už v následujících měsících. 

S ohledem na skutečnost, že se obě dívky na našem Coveru objeví až počátkem ledna 2016, máme pro vás připravený malý bonus v podobě backstage reportáže včetně videa z dílny mladé, kreativní videoprodukce FIVE SECOND.

Přidat na Seznam.cz
ČESKÁ MÓDA #REDAKCEMODACZ TVÁŘ MODA.CZ #tvarmodacz SOUTĚŽ MONIKA VAVEROVÁ

Související články

Česká značka LADA představuje módní refresh, který padne vám i této planetě

Módní značka LADA není žádným začátečníkem na trhu. Právě naopak. Pomalé módě se věnuje již pěknou řádku let a nyní se zaměřila i na funkční modely, které jsou antibakteriální.

Celý článek

České oděvní duo SegraSegra přináší unikátní pánskou kolekci z nepromokavé džínoviny

Dagmar a Eliška Mertovy přichází s novinkou – nepromokavou džínovinou, ze které šijí bundy, klasické kalhoty, ale i kraťasy na kolo. Kromě funkčnosti a nadčasovosti splňuje nová kolekce ještě další aspekt, který je pro tuto značku klíčový, udržitelnost.

Celý článek

Babí léto a podzim ve společnosti ovoce

Prázdniny jsou pomalu u konce, to však neznamená konec výletům a dovoleným. Vydat se za dobrodružstvím můžete prakticky kdykoliv. Po vlně veder budou navíc aktivní turistiky stejně jako procházky po památkách v tomto počasí příjemnější.

Celý článek

Šéfkuchař Ondra Slanina a komička Adéla Elbel vydávají společnou kuchařku

Novinkou na trhu je unikátní kuchařka pro celou rodinu s výmluvným názvem Adéla ještě nevečeřela. Byla vytvořena pro inspiraci pokročilým kuchařům i na pomoc začátečníkům.

Celý článek

Nová česká oděvní značka Jamie Collection nepodléhá sezónním změnám a tvoří mimo diktát fast fashion

Značka Jamie Collection přichází na módní trh s jasnou představou a pravidly, jak bude tvořit. Nečekejte u ní žádné slevové akce ani výprodeje. Tato nová česká značka tvoří bez tlaku na přizpůsobení se trendům.

Celý článek

Česká značka Circlle představuje kolekci plnou zemských živlů

Česká sportovní značka oblečení vás se svou novou kolekcí přesvědčí o tom, že právě tohle oblečení unosíte na mnoho jiných sportovních aktivit než jenom na jógu.

Celý článek

Návrhářka Marie Zelená: V našich modelech podporujeme lidi, aby cestovali a poznávali krásy naší vlasti

Známá česká módní návrhářka Marie Zelená nedávno představila nový projekt Oslava krás světa, který na šatech znázorňuje krásná místa České republiky a dalších evropských i světových zemí. Jak si poradila s nelehkou dobou, na čem nyní pracuje a na co se můžeme v budoucnu těšit, jsme se zeptali samotné návrhářky Marie Zelené.

Celý článek

Návrhářka Tereza Vu připravuje novou kolekci spodního prádla inspirovanou Hnutím Libertinů

Inspiraci k naší tvorbě můžeme hledat všude kolem nás. Česká návrhářka Tereza Vu se v nové kolekci zaměřuje na politické změny i náboženství.

Celý článek