dnes je 21.03.2018 a svátek má Radek

Móda.cz, snídaně a konzultace v Naturhouse Palladium

Redaktorky Módy.cz se nechaly zlákal a zašly na snídani do Naturhouse v Palladium, kde si skutečně zdravě pochutnaly a s nadšením otestovaly další služby, které firma nabízí.

Naturhouse je výživová poradna, která sestavuje chutné a zdravé individuální jídelníčky. Ve většině případů se jedná o jídelníčky redukční s cílem snížení váhy, ale velká část zákazníků chce pouze vědět, jak se správně stravovat. Kdy a co jíst, jaké volit potraviny, aby obsahovaly správný poměr živin a bílkovin, sacharidů a tuků, ale také aby se dokázali orientovat v nabízených potravinách v obchodech. 

Při dodržování tří zásad, a to dodržování jídelníčku, pravidelných kontrol a využívání doporučených doplňků garantuje Naturhause úbytek váhy minimálně půl kilogramu týdně.

V České republice trpí nadváhou asi 80 % obyvatel. Pokud mezi ně nechcete patřit, zvolte zdravější životní styl za podpory Naturhouse a dosáhněte štíhlé linie zdravým způsobem. Tuto cestu si už zvolilo více než 1500 lidí, kteří dohromody shodili přes 4000 kg.

Na území České republiky nalezneme 72 poboček a z nich jednu, Naturhouse v Palladiu, navštívila redaktorka Módy.cz, aby se podívala, jak to u nich vlastně chodí.

Konzultace s výživovým poradcem zdarma
Převáží si vás, přeměří a zjistí, jaký je poměr vašich tělesných tkání. Základem pro stanovení efektního jídelníčku je bioimpedanční analýza. Sundáte si jen boty, změří si vaši výšku a hmotnost pomocí váhy založené na lehkém elektrickém impulsu, který projde do těla. Jedná se o poměrně přesnou tanitovou váhu. Pomocí měření se zjistí i poměr vody v těle a hodnota BMI.

Na úvodní konzultaci si s výživovým poradcem projdete váš denní režim, stravovací návyky, zdravotní stav a poradce vám ukáže chyby, kterých se během stravování dopouštíte. Následně vám vypracuje individuální jídelníček přizpůsobený vašim potřebám z běžně dostupných potravin. 

Poté chodíte na pravidelné kontroly, kde se jídelníček obměňuje a znovu upravuje podle toho, zda je třeba zbavit se vody, spalovat tuky, ale i dle toho, co vás po celý týden čeká. Jídelníček může být také zaměřen na redukci určitých partií jako jsou stehna, bříško či zadeček. 

Konzultace zahrnující měření, vážení, sestavování jídelníčků i kontroly, to vše je zcela zdarma.

Hradí se pouze bylinky, které vám doporučí dietoložka přímo pro danou problematiku. Jedná se o produkty z bylin a extrakty z ovoce i zeleniny. Jsou vhodné k nastartování organismu, aby člověk viděl výsledky už po prvním týdnu, a cítil se lépe. Viditelný efekt je i skvělou motivací k dalšímu hubnutí.


Produkty Naturhouse jsou zaměřeny nejen na redukci váhy, ale také detoxikují tělo, čistí trávicí ústrojí, podporují oslabené orgány, a dodávají do těla potřebné minerální látky a vitamíny.

Může se zdát, že některé doplňky jsou cenově poměrně náročné, ale jedná se většinou jen o prvotní vstup. Vše je ovšem na dohodě s dietoložkou tak, aby si to klient opravdu mohl dovolit, a přitom dosahoval výsledků. Průměrná cena základního balíčku produktů Naturhouse se pohybuje od 800 korun.

Pokud chcete skutečně shodit přebytečná kila a udržet si hezkou postavu i zdravou váhu, je třeba dodržet tři fáze – redukční, udržovací a stabilizační.

V Naturhouse vás naučí, jak si zdravý jídelníček sestavit, jak vykompenzovat své malé prohřešky, a především po čem sáhnout, když jdete nakoupit a jak se vyznat v tabulkách zachycující poměr sacharidů a bílkovin v potravinách.

Svým klientům navíc Naturhouse nabízí možnost sledovat cvičební videa či odebírat zdravé recepty.

Co jsme se dozvěděly?
“ BMI od 20 do 25 je zelené, což je ze zdravotního hlediska v pořádku. Pokud máte index 19,3, je to ještě přijatelné. Od 18 do 19 už to hraničí s tím nejnižším BMI. U vás tato hodnota ukazuje, že máte v těle málo tuku. Pozor na to, může to být nebezpečné, protože tuk chrání v těle orgány. Samozřejmě není zdravé ani  velké ani malé množství  tuku,”  říká redaktorce dietoložka a dodává, že nedostatečné množství tuku může často provázet pálení žáhy či zažívací potíže.

Jak se projevuje, když tělo zadržuje přebytečnou vodu a jak se jí zbavit?
“Přebytečnou vodu pocítíte většinou ve spodních partiích, to se může projevovat pocitem těžkých nohou a otoky. A na otázku, jak se jí zbavit, vám dá odpověď pouze konzultace s dietoložkou, která odhalí, v čem je problém právě u vás.”

Měli jsme možnost některé zdravé produkty ochutnat a musíme říct, že jsou skutečně velice chutné.

Za Módu.cz vám můžeme návštěvu Naturhouse jedině doporučit. Nikdy nevíte, zda je vaše zdraví naprosto v bezpečí...

Zdroj: Móda.cz a Naturhouse

ZDRAVÍ A KRÁSA NATURHOUSE ZDRAVÁ VÝŽIVA A DIETY ŽIVOTNÍ STYL ZEŠTÍHLENÍ LINIE JÍDELNÍČEK NADVÁHA DETOX

Související články

Disponuje více jak 20 řadami - co dál prozradila o kosmetice Biodroga její jednatelka?

O kosmetice na přírodní bázi, o čemž vypovídá už sám její název, jsme si popovídali s jednatelkou firmy Antiz, která je dovozcem těchto produktů pro Českou republiku, paní Annou Hromádkovou. 

Celý článek

Superfoods znali už ve starověku, říká zakladatel značky se super potravinami ISWARI

O super potravinách jsme si popovídali se zakladatelem české značky prodávající superfoods Františkem Lomským. 

Celý článek

Kosmetická značka Bobbi Brown odhaluje jarní kampaň 2018

Kosmetická značka Bobbi Brown, kterou u nás seženete výhradně v parfumeriích začátkem roku 2018, odhaluje svou kampaň pro jaro a léto 2018.

Celý článek

Očistná Hot Joga

Blahodárné účinky jógy zná zřejmě každý z nás. Je úžasná jak pro tělo, tak pro mysl. Co takhle vyzkoušet hot jógu, která na nás má účinky ještě příznivější?

Celý článek

Čistěte si zuby klackem - má to smysl!

Kupujete čím dál tím promyšlenější kartáčky se spoustou štětin a barev a pak zjistíte, že ti největší frajeři si už nějakou tu chvíli čistí zuby klacíkem. No vážně. My víme proč!

Celý článek

Dejte své pleti to, co potřebuje

Správná preventivní péče je základem pro zdravou pleť, která se vám odmění. Třeba přirozeným leskem. 

Celý článek

Připravovaná kosmetika Claudie Schiffer má promo fotky

O chystané řadě kosmetiky Claudie Schiffer jsme vás již informovali. Do světa byly vyslány promo snímky. A stojí za to.

Celý článek

Pocení jako módní fenomén

Proč se vlastně potíme a proč se potit nechceme? Jak tomu pomáhá Bikram jóga?

Celý článek