dnes je 28.05.2022 a svátek má Vilém

Móda.cz, snídaně a konzultace v Naturhouse Palladium

Přidat na Seznam.cz
Redaktorky Módy.cz se nechaly zlákal a zašly na snídani do Naturhouse v Palladium, kde si skutečně zdravě pochutnaly a s nadšením otestovaly další služby, které firma nabízí.

Naturhouse je výživová poradna, která sestavuje chutné a zdravé individuální jídelníčky. Ve většině případů se jedná o jídelníčky redukční s cílem snížení váhy, ale velká část zákazníků chce pouze vědět, jak se správně stravovat. Kdy a co jíst, jaké volit potraviny, aby obsahovaly správný poměr živin a bílkovin, sacharidů a tuků, ale také aby se dokázali orientovat v nabízených potravinách v obchodech. 

Při dodržování tří zásad, a to dodržování jídelníčku, pravidelných kontrol a využívání doporučených doplňků garantuje Naturhause úbytek váhy minimálně půl kilogramu týdně.

V České republice trpí nadváhou asi 80 % obyvatel. Pokud mezi ně nechcete patřit, zvolte zdravější životní styl za podpory Naturhouse a dosáhněte štíhlé linie zdravým způsobem. Tuto cestu si už zvolilo více než 1500 lidí, kteří dohromody shodili přes 4000 kg.

Na území České republiky nalezneme 72 poboček a z nich jednu, Naturhouse v Palladiu, navštívila redaktorka Módy.cz, aby se podívala, jak to u nich vlastně chodí.

Konzultace s výživovým poradcem zdarma
Převáží si vás, přeměří a zjistí, jaký je poměr vašich tělesných tkání. Základem pro stanovení efektního jídelníčku je bioimpedanční analýza. Sundáte si jen boty, změří si vaši výšku a hmotnost pomocí váhy založené na lehkém elektrickém impulsu, který projde do těla. Jedná se o poměrně přesnou tanitovou váhu. Pomocí měření se zjistí i poměr vody v těle a hodnota BMI.

Na úvodní konzultaci si s výživovým poradcem projdete váš denní režim, stravovací návyky, zdravotní stav a poradce vám ukáže chyby, kterých se během stravování dopouštíte. Následně vám vypracuje individuální jídelníček přizpůsobený vašim potřebám z běžně dostupných potravin. 

Poté chodíte na pravidelné kontroly, kde se jídelníček obměňuje a znovu upravuje podle toho, zda je třeba zbavit se vody, spalovat tuky, ale i dle toho, co vás po celý týden čeká. Jídelníček může být také zaměřen na redukci určitých partií jako jsou stehna, bříško či zadeček. 

Konzultace zahrnující měření, vážení, sestavování jídelníčků i kontroly, to vše je zcela zdarma.

Hradí se pouze bylinky, které vám doporučí dietoložka přímo pro danou problematiku. Jedná se o produkty z bylin a extrakty z ovoce i zeleniny. Jsou vhodné k nastartování organismu, aby člověk viděl výsledky už po prvním týdnu, a cítil se lépe. Viditelný efekt je i skvělou motivací k dalšímu hubnutí.


Produkty Naturhouse jsou zaměřeny nejen na redukci váhy, ale také detoxikují tělo, čistí trávicí ústrojí, podporují oslabené orgány, a dodávají do těla potřebné minerální látky a vitamíny.

Může se zdát, že některé doplňky jsou cenově poměrně náročné, ale jedná se většinou jen o prvotní vstup. Vše je ovšem na dohodě s dietoložkou tak, aby si to klient opravdu mohl dovolit, a přitom dosahoval výsledků. Průměrná cena základního balíčku produktů Naturhouse se pohybuje od 800 korun.

Pokud chcete skutečně shodit přebytečná kila a udržet si hezkou postavu i zdravou váhu, je třeba dodržet tři fáze – redukční, udržovací a stabilizační.

V Naturhouse vás naučí, jak si zdravý jídelníček sestavit, jak vykompenzovat své malé prohřešky, a především po čem sáhnout, když jdete nakoupit a jak se vyznat v tabulkách zachycující poměr sacharidů a bílkovin v potravinách.

Svým klientům navíc Naturhouse nabízí možnost sledovat cvičební videa či odebírat zdravé recepty.

Co jsme se dozvěděly?
“ BMI od 20 do 25 je zelené, což je ze zdravotního hlediska v pořádku. Pokud máte index 19,3, je to ještě přijatelné. Od 18 do 19 už to hraničí s tím nejnižším BMI. U vás tato hodnota ukazuje, že máte v těle málo tuku. Pozor na to, může to být nebezpečné, protože tuk chrání v těle orgány. Samozřejmě není zdravé ani  velké ani malé množství  tuku,”  říká redaktorce dietoložka a dodává, že nedostatečné množství tuku může často provázet pálení žáhy či zažívací potíže.

Jak se projevuje, když tělo zadržuje přebytečnou vodu a jak se jí zbavit?
“Přebytečnou vodu pocítíte většinou ve spodních partiích, to se může projevovat pocitem těžkých nohou a otoky. A na otázku, jak se jí zbavit, vám dá odpověď pouze konzultace s dietoložkou, která odhalí, v čem je problém právě u vás.”

Měli jsme možnost některé zdravé produkty ochutnat a musíme říct, že jsou skutečně velice chutné.

Za Módu.cz vám můžeme návštěvu Naturhouse jedině doporučit. Nikdy nevíte, zda je vaše zdraví naprosto v bezpečí...

Zdroj: Móda.cz a Naturhouse

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA NATURHOUSE ZDRAVÁ VÝŽIVA A DIETY ŽIVOTNÍ STYL ZEŠTÍHLENÍ LINIE JÍDELNÍČEK NADVÁHA DETOX

Související články

Kolagen s kyselinou hyaluronovou a vitamínem C pro pevnou pleť, která neochabuje

Přírodní kosmetiku s CBD značky CANNOR máme v oblibě již delší čas. Kolagenový drink v podobě 100% přírodního doplňku stravy pro buněčnou výživu těla a hydrataci pokožky si zamilujete rozhodně i vy.

Celý článek

Domácí přírodní lékárnička je novinkou značky Cannor

Plzeňská značka 100% přírodní konopné kosmetiky Cannor přichází s novinkou do domácí lékárničky. Otestovali jsme ji za vás a tady jsou naše výsledky.

Celý článek

Péče o pleť pro muže: hýčkejte svou přednost

Péče o pleť je důležitá nejen pro ženy, ale v dnešní době se začínají angažovat v tomto odvětví i muži. Připravili jsme pro vás několik tipů, jak se starat o mužskou pleť a co jste o ní možná nevěděli.

Celý článek

5 účinných silových cviků pro ženy. Neboj se zvedat váhy!

I v dnešní době ženy stále bojují se názorem, že při zvedání vah se z nich stane svalovec. Opak je pravdou. Silový trénink rozvíjí převážně sílu, ale také tvaruje postavu, pomáhá při prevenci zranění a zlepšuje psychiku. Jaké jsou nejlepší cviky a na co je dobré při tréninku myslet?

Celý článek

Čistící kosmetika nejen pro dívky aneb jak začít správně čistit pleť

Jen čistá pleť je tím správným směrem k pleti krásné. Tedy alfa a omega v péči o pleť by mělo být čištění, a to bez rozdílu věku. Čím dříve, tím lépe!

Celý článek

Zjistěte se značkou Nobilis Tilia, jak aromaterapie působí při vnějším i vnitřním užití

Aromaterapie doslova znamená „léčba pomocí vůní“, ke které se využívá aromatických rostlin. Tyto léčivé rostliny se sbírají pro výrobu dokonalých éterických neboli esenciálních olejů, které působí na všechny smysly člověka.

Celý článek

Procitnutí sedmikrásky: Čištění, odlíčení a tonizace pleti biodynamickou značkou dieNikolai

Dokonale čistá, hydratovaná a ošetřená je pleť díky biodynamickému složení kosmetiky dieNikolai. Rakouská značka nabízí rovnou tři kroky k hloubkovému čištění pleti: řadu Procitnutí sedmikrásky, která odstraní jak makeup, tak veškeré nečistoty, pokožku optimálně zhydratuje, tonizuje a připraví na další ošetření. 

Celý článek

10 tipů, jak v novém roce konečně přejít na zdravější životní styl A vydržet u něj

Oblíbená běžecká dvojice Running2 Soňa Hrabec Kotulková a Michal Hrabec jsou na aktivní životní styl a zdravou stravu odborníci. Spojení s Globusem a oddělením Zdravý svět, který se pyšní nejširším sortimentem alternativních potravin, bylo tedy jasnou volbou. Nechte se inspirovat desaterem, které pro vás Running2 sepsali

Celý článek