dnes je 18.09.2018 a svátek má Kryštof

Móda.cz, snídaně a konzultace v Naturhouse Palladium

Redaktorky Módy.cz se nechaly zlákal a zašly na snídani do Naturhouse v Palladium, kde si skutečně zdravě pochutnaly a s nadšením otestovaly další služby, které firma nabízí.

Naturhouse je výživová poradna, která sestavuje chutné a zdravé individuální jídelníčky. Ve většině případů se jedná o jídelníčky redukční s cílem snížení váhy, ale velká část zákazníků chce pouze vědět, jak se správně stravovat. Kdy a co jíst, jaké volit potraviny, aby obsahovaly správný poměr živin a bílkovin, sacharidů a tuků, ale také aby se dokázali orientovat v nabízených potravinách v obchodech. 

Při dodržování tří zásad, a to dodržování jídelníčku, pravidelných kontrol a využívání doporučených doplňků garantuje Naturhause úbytek váhy minimálně půl kilogramu týdně.

V České republice trpí nadváhou asi 80 % obyvatel. Pokud mezi ně nechcete patřit, zvolte zdravější životní styl za podpory Naturhouse a dosáhněte štíhlé linie zdravým způsobem. Tuto cestu si už zvolilo více než 1500 lidí, kteří dohromody shodili přes 4000 kg.

Na území České republiky nalezneme 72 poboček a z nich jednu, Naturhouse v Palladiu, navštívila redaktorka Módy.cz, aby se podívala, jak to u nich vlastně chodí.

Konzultace s výživovým poradcem zdarma
Převáží si vás, přeměří a zjistí, jaký je poměr vašich tělesných tkání. Základem pro stanovení efektního jídelníčku je bioimpedanční analýza. Sundáte si jen boty, změří si vaši výšku a hmotnost pomocí váhy založené na lehkém elektrickém impulsu, který projde do těla. Jedná se o poměrně přesnou tanitovou váhu. Pomocí měření se zjistí i poměr vody v těle a hodnota BMI.

Na úvodní konzultaci si s výživovým poradcem projdete váš denní režim, stravovací návyky, zdravotní stav a poradce vám ukáže chyby, kterých se během stravování dopouštíte. Následně vám vypracuje individuální jídelníček přizpůsobený vašim potřebám z běžně dostupných potravin. 

Poté chodíte na pravidelné kontroly, kde se jídelníček obměňuje a znovu upravuje podle toho, zda je třeba zbavit se vody, spalovat tuky, ale i dle toho, co vás po celý týden čeká. Jídelníček může být také zaměřen na redukci určitých partií jako jsou stehna, bříško či zadeček. 

Konzultace zahrnující měření, vážení, sestavování jídelníčků i kontroly, to vše je zcela zdarma.

Hradí se pouze bylinky, které vám doporučí dietoložka přímo pro danou problematiku. Jedná se o produkty z bylin a extrakty z ovoce i zeleniny. Jsou vhodné k nastartování organismu, aby člověk viděl výsledky už po prvním týdnu, a cítil se lépe. Viditelný efekt je i skvělou motivací k dalšímu hubnutí.


Produkty Naturhouse jsou zaměřeny nejen na redukci váhy, ale také detoxikují tělo, čistí trávicí ústrojí, podporují oslabené orgány, a dodávají do těla potřebné minerální látky a vitamíny.

Může se zdát, že některé doplňky jsou cenově poměrně náročné, ale jedná se většinou jen o prvotní vstup. Vše je ovšem na dohodě s dietoložkou tak, aby si to klient opravdu mohl dovolit, a přitom dosahoval výsledků. Průměrná cena základního balíčku produktů Naturhouse se pohybuje od 800 korun.

Pokud chcete skutečně shodit přebytečná kila a udržet si hezkou postavu i zdravou váhu, je třeba dodržet tři fáze – redukční, udržovací a stabilizační.

V Naturhouse vás naučí, jak si zdravý jídelníček sestavit, jak vykompenzovat své malé prohřešky, a především po čem sáhnout, když jdete nakoupit a jak se vyznat v tabulkách zachycující poměr sacharidů a bílkovin v potravinách.

Svým klientům navíc Naturhouse nabízí možnost sledovat cvičební videa či odebírat zdravé recepty.

Co jsme se dozvěděly?
“ BMI od 20 do 25 je zelené, což je ze zdravotního hlediska v pořádku. Pokud máte index 19,3, je to ještě přijatelné. Od 18 do 19 už to hraničí s tím nejnižším BMI. U vás tato hodnota ukazuje, že máte v těle málo tuku. Pozor na to, může to být nebezpečné, protože tuk chrání v těle orgány. Samozřejmě není zdravé ani  velké ani malé množství  tuku,”  říká redaktorce dietoložka a dodává, že nedostatečné množství tuku může často provázet pálení žáhy či zažívací potíže.

Jak se projevuje, když tělo zadržuje přebytečnou vodu a jak se jí zbavit?
“Přebytečnou vodu pocítíte většinou ve spodních partiích, to se může projevovat pocitem těžkých nohou a otoky. A na otázku, jak se jí zbavit, vám dá odpověď pouze konzultace s dietoložkou, která odhalí, v čem je problém právě u vás.”

Měli jsme možnost některé zdravé produkty ochutnat a musíme říct, že jsou skutečně velice chutné.

Za Módu.cz vám můžeme návštěvu Naturhouse jedině doporučit. Nikdy nevíte, zda je vaše zdraví naprosto v bezpečí...

Zdroj: Móda.cz a Naturhouse

ZDRAVÍ A KRÁSA NATURHOUSE ZDRAVÁ VÝŽIVA A DIETY ŽIVOTNÍ STYL ZEŠTÍHLENÍ LINIE JÍDELNÍČEK NADVÁHA DETOX

Související články

Čokolády, které můžete mlsat bez výčitek

Milujete čokoládu? A taky si u každého snědeného čtverečku slibujete, že zítra už opravdu půjdete cvičit? Zkuste si dát tentokrát jiné předsevzetí. 

Celý článek

Horchata de chufa: Španělské osvěžení plné sluníčka a vitamínů

Přemýšlíte, jak se v létě osvěžit? Vsaďte na exotický nápoj z tygřích ořechů. Toto slaďoučké rostlinné mléko vás zasytí, zchladí a skvěle si na něm pochutnáte. 

Celý článek

Černobílá Cara Delevingne pro značku Douglas

Německá síť prodejen s kosmetikou Douglas uvádí svou novou tvář. Je jí top modelka Cara Delevingne.

Celý článek

Co čeká české herečky o prázdninách?

Herečky Mahulena Bočanová, Jitka Asterová a Pavlína Mourková se sešly na klinice krásy na pražském Andělu, aby si dopomohly k sebevědomí nejen do plavek.

Celý článek

Změnit životní styl není těžké, stačí tři zásady

Představte si, že ta změna životního stylu, kterou jste chtěla na jaře uskutečnit, je tady. Víte, že rozbourat svoje stereotypy nebude nejjednodušší. 

Celý článek

Aňa Geislerová namíchala limitovanou edici pleťového oleje

Známá česká herečka Aňa Geislerová vytvořila vlastní limitovanou řadu Denního oleje Inlight „Made by Aňa“.

Celý článek

Pijte stylově!

Voda je nejdůležitější součástí lidského života, tvoří 70 % lidské hmotnosti a v dnešní době je také módní záležitostí.

Celý článek

Bobbi Brown vydává novou wellness řadu

Zcela nová life-style řada od Bobbi Brown EVOLUTION_18 zaměřená na vnitřní krásu rozhodně stojí za vaši pozornost. 

Celý článek