dnes je 04.12.2022 a svátek má Barbora

Podzimní kampaň Vera Wang

Přidat na Seznam.cz
Značka Vera Wang představila svou novou černobílou kampaň s Josephine Le Tutour pro následující podzimní a zimní období a též kampaň pro svou svatební kolekci. Jak na vás kampaně zapůsobily?

Vera Wang, modelka Joséphine Le Tutour a fotograf Patrick Demarchelier jsou tři esa v rukávu, jež značka vytáhla do boje s ostatními podzimními a zimními kampaněmi letošního roku. Kampaň Vera Wang Collection díky tomu, že je celá vyvedená z černobílých fotografií, navozuje tu správnou podzimní náladu. Napomáhají tomu i jednoduché černé kabáty, které se v podzimní a zimní kolekci objevují. 

Nekomplikovaná kampaň je chválená především proto, že je naprosto pohodová a modelka si na fotografiích na nic nemusí hrát.

Joséphine je tváří i kampaně pro svatební kousky od Very Wang a musíme uznat, že i vizuální prezentace Bridal Collection, svatební kolekce, se povedla na výbornou.

Zdroj: models.com 

Přidat na Seznam.cz
VERA WANG BRIDAL COLLECTION PATRICK DEMARCHELIER JOSÉPHINE LE TUTOUR

Související články

Značka Mango přináší v nové kampani sedmdesátkový šarm

Modelka Joséphine le Tutour je tváří nové podzimní a zimní kampaně módního řetězce Mango. Nenechte si ujít tuto kolekci plnou sedmdesátkové elegance.

Celý článek

Značka Viktor & Rolf představila svatební kolekci na rok 2020

Umělecká interpretace svatebních šatů od značky Viktor & Rolf přináší 19 střihů, které se drží hesla elegance, glamour a haute couture.

Celý článek

Alternativní nevěsta je tématem svatební kolekce Vera Wang i tentokrát

Na rozdíl od svých předchozích svatebních kolekcí, na podzim 2019 značka Vera Wang trochu vzala zpátečku. Pro nevěstu navrhla béžové svatební šaty. 

Celý článek

Černobílá, ostrá kampaň Dior Homme 2018 přináší formální pánskou módu

Francouzský návrhář Kris Van Assche se u jarní kolekce 2018 pro značku Dior Homme zaměřil na formální pánské oblečení.

Celý článek

Návrhářka Vera Wang oslavila čínské dědictví a americkou výchovu

Vera Wang oslavila čínské dědictví a americkou výchovu na gala večeru čínského institutu v New Yorku.

Celý článek

Vera Wang oslní každou nevěstu novou kolekcí pro jaro/léto 2018

Populární módní značka Vera Vang přichází se svatební kolekcí pro jaro/léto 2018. Pokud znáte historii této značky, tak jistě víte, že vás čeká absolutně famózní podívaná. Více v článku. 

Celý článek

Svatební kolekce Marchesa jaro 2018 cílí na tradičnější nevěsty

Osmička je šťastné číslo a možná i vás čeká v příštím roce den D. Hledáte-li inspiraci pro tradiční nevěstu, pak vás šaty Marchesa rozhodně potěší.

Celý článek

Sarah Jessica Parker po letech na předávání Zlatých Glóbů

Sarah Jessica Parker se na červeném koberci v rámci předávání cen Zlatých Glóbů neobjevila od roku 2007. Po deseti letech jsme ji mohli spatřit v zářivě bílé.

Celý článek