dnes je 05.12.2022 a svátek má Jitka

Víkendový workshop s WIM HOF METODOU

Přidat na Seznam.cz
Sportoviště města Sušice pořádají v termínu od 25. do 27. listopadu 2022 víkendový workshop s certifikovaným instruktorem Wim Hof metody Filipem Zemanem.

Zdroj: Bruno /Germany z Pixabay 

Cílem zážitkového workshopu Wim Hof metody s Filipem je seznámit účastníky s touto ve světě stále populárnější metodou, jež přispívá ke zdravému životnímu stylu a ke zlepšení fyzického i mentálního zdraví praktikujících. Během workshopu se naučíme, jak správně a bezpečně metodu praktikovat v pohodlí vlastního domova, abychom mohli každodenně využívat její benefity v praxi.


Zdroj: Filip Zeman

Společně si ukážeme, jak zlepšit dýchací návyky a:

snížit úroveň stresu,
zvýšit hladinu energie v těle,
posílit imunitu a kardiovaskulární systém,
zkvalitnit spánek,
vnímat chlad, i jinak než jsme zvyklí.

Na videostudiích si promítneme vědecké poznatky, jež potvrzují zdravotní benefity Wim Hof metody. Kromě teorie se zaměříme na praktický nácvik dýchacích technik, vědomou práci s chladem a nastavením mysli. Finálním bodem zážitku je pak dobrovolný celotělový ponor do ledové řeky.

Program akce

Pátek 

od 17:00 hodin příjezd, ubytování
od 20:00 hodin saunový uvítací večírek a drobné občerstvení

Sobota

snídaně - 8:00 – 9:00
hlavní program nácvik technik s Filipem Zemanem - od 9:30
coffee break - od 11:00 – 11:15 coffee break
oběd -  od 13:30 – 14:30 

odpolední část programu, zakončeným možným vstupem do ledové řeky, následně ukončení programu - od 15:00

večeře - od 18:00 – 19:00 
následuje: volný program (možnost využít sauna, bazén, a ostatních sportovišť)

Neděle

Dechové techniky a strečink od 7:30 – 8:30
Snídaně od 8:45 – 10:00 
oficiální ukončení programu 

následuje: volný program (možnost využít sauna, bazén, a ostatních sportovišť)

Jaká je cena?

Cena víkendového workshopu se odvíjí od počtu osob na pokojích. Cena: od 5000 Kč za osobu 

Cena zahrnuje: ubytování, hlavní program s Filipem Zemanem, stravování (pátek snack v sauně, sobota plná penze, neděle snídaně), využití sportoviště po celou dobu víkendového workshopu.

 

 

Přidat na Seznam.cz
ZDRAVÍ A KRÁSA OTUŽOVÁNÍ SUŠICE WORKSHOP WIM HOF FILIP ZEMAN

Související články

Silná imunita díky jídlu. Co byste měli na podzim zařadit do jídelníčku? 

Podzimní mlhy a nevlídné počasí s deštěm a větrem nahrávají nejrůznějším virózám a nachlazení. Abyste neměli každý druhý týden rýmu a kašel, je nutné posílit imunitu, ale nemusíte hned běžet do lékárny, vystačíte si s tím, co máte doma v ledničce nebo ve spíži. Jaké potraviny skvěle posilují imunitu? 

Celý článek

Restart pro unavenou podzimní pleť

Také se poslední dobou cítíte unavené a zrcadlo vám vrací odraz ženy, která vypadá mnohem starší, než ukazuje její rodný list? Pak je nejvyšší čas dopřát vám i vaší pleti podzimní restart. Chcete přeci zářit na vánočních večírcích i u stromečku.

Celý článek

Akné, růžovka nebo ekzém. Jak na nepříjemné trápení s pokožkou? 

Cítit se dobře ve vlastním těle je pro naše psychické i fyzické zdraví jedním ze zásadních faktorů.  Proto mohou jakékoliv viditelné problémy naším sebevědomím pěkně zamávat a ovlivnit nás více, než bychom sami chtěli.

Celý článek

Jak dosáhnout work-life balance a proč je pro nás tak důležitý?

Každý den má 24 hodin a v ideálním světě bychom osm z nich měli strávit spánkem, osm volným časem a osm hodin v práci. Kdo však může říct, že toto rozdělení má a dodržuje?

Celý článek

Když pleť volá SOS, dopřejte jí, co potřebuje

Ztrácí vaše pleť objem, je ochablá, unavená a dehydratovaná? Začínají se na vaší tváři objevovat vrásky? Pak se z vaší pleti vytrácí kyselina hyaluronová a dochází tak ke ztrátě pevnosti a pružnosti pleti a k ochabnutí kontur obličeje.

Celý článek

Obličejová jóga je forma sebelásky, říká lektorka Andrea Doležalová

Když se řekne jóga, pravděpodobně si představíte základní ásánu, tedy tu zvláštní polohu, do které se jogíni rádi staví. My jsme se však dnes více zajímali o jógu obličejovou, která nám může dopřát opravdu výrazné omlazení a úbytek vrásek.

Celý článek

Jak spánek ovlivňuje úbytek hmotnosti?

Řada studií ukazuje, že nedostatek spánku je spojen s vyšší pravděpodobností nadváhy. Je však obtížné prokázat, zda méně spánku ve skutečnosti vede k přibírání na váze, nebo zda jen pozorujeme známý negativní účinek nadváhy na spánek. Napadnout nás může analogická otázka: „Co tu bylo dříve? Slepice nebo vejce?“.

Celý článek

Vitamíny a minerály pro zdravou pleť

V poslední době si lidí mnohem více začíná uvědomovat, že to, co jíme a pijeme, má významný vliv na naše zdraví a na to, jak se cítíme. Každý den jsme prostřednictvím reklamy a marketingových pastí bombardováni informacemi o tom, jak jsou důležité bílkoviny pro tvorbu svalů, vitamíny proti chřipce, sacharidy pro podání lepších výkonů a mohli bychom pokračovat.

Celý článek