dnes je 20.01.2021 a svátek má Ilona

Srpnové obálky Vogue

Přidat na Seznam.cz
Prázdniny utíkají jako voda a my už pro vás máme ty nejpovedenější a i ty méně povedené hlavní strany srpnových Vogue. Která vydání nás ne/zaujala?

Německý Vogue, bravo!

Skvělou práci odvedl německý Vogue, který na stánky přináší hned několik alternativ své srpnové hlavní strany. Do svých služeb povolal Rosie Huntington-Whiteley, Lily Aldridge, Irinu Shayk, Stellu Maxwell a Emily Ratajkowski. Styling i barvy coverů všech modelek jsou velmi podobné, editoriály uvnitř každého čísla se však liší. Nám se nejvíce líbí Irina a Stella - co myslíte?

Nádherná Alicia v britském Vogue

Britský Vogue si pro srpnové číslo vybral miláčka Hollywoodu, původem švédskou herečku Alicii Vikander. Alicia se poprvé blýskla v severském filmu Královská aféra, od té doby si ji zamiloval celý Hollywood. Nádherná Alicia zdatně konkuruje modelkám a módní domy se předhánějí v tom, který z nich ji bude oblékat. Vidět jste ji mohli v několika posledních kampaních Louis Vuitton, z filmového světa pak ve filmu Dánská dívka nebo Ex Machina.

Ruský Vogue, víla v džínové bundě a sedmikrásky

Ruský Vogue se konečně pochlapil. Po několika měsících ne příliš vyvedených hlavních stránek, které  jsme do našeho výběru Vogue obálek za každý měsíc ani nezařazovali, přišel Vogue Russia s Willow Hand a cover i hlavní editoriál se konečně povedly. Editoriál se jmenuje po sedmikráskách a Willow si v něm „zahrála“ éterickou vílu a tahle role jí jde na jedničku.

Sladký i temný Vogue China 

Čínskému Vogue vévodí Vanessa Moody a její divoký lesní editoriál. Přebíjí tak hlavní stranu s Chris Lee od hlavy až k patě obléknuté v modelu Gucci, který vypadá jako vypůjčená inspirace od Dioru. Srpnové vydání Vogue China je rozhodně jedno z nejlepších v tomto roce od této čínské odnože.

v_ch1.jpg

Vogue Paris a vintage styling Luny Bijl

Francouzský Vogue do červencového čísla obsadil Lunu Bijl a hlavní editoriál pojmenoval „Růžová drzost“. Cover s Lunou je vintage připomínkou osmdesátých let a tehdejší nedotknutelnosti Vogue Paris, stejně tak schopností současné šéfredaktorky Emmanuelle Alt.

Vogue US s Gigi Hadid a Ashtonem Eatonem

Jedna VELKÁ nuda. Americká modelka a americký atlet a vícebojař nepředvádí v americkém Vogue to nejlepší. Anna Wintour sladila téma nového vydání magazínu s olympijskými hrami, ale jednak si vybrala už docela okoukanou Gigi Hadid, jednak olympiádu jsme tady měli už minulý měsíc. Vogue US předběhl nizozemský Vogue a do hlavní role obsadil svou vlastní krásnou atletku. Editoriál s Kate Moss uvnitř srpnového čísla jen podtrhuje fakt, že americký Vogue přestal být v posledním roce inovativní.

Japonský Vogue s Irinou Shayk

Japonský Vogue do hlavní strany obsadil krásnou Irinu Shayk v námořnickém stylingu a outfitu od Prada. Přesto, že Irina i barevná paleta jsou výborné, mohl cover dopadnout lépe. Rušivým elementem je především levá strana, kde je toho různobarevného textu až příliš. Jinak dáváme Vogue Japan palec nahoru!

Foto: visualizing fashion, fashionweekday.com, Vogue Paris Digital Edition, weibo_voguechina,
vogue.de, vogue.co.uk, amazon.co.jp

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MAGAZÍNY ČASOPIS SRPEN ALICIA VIKANDER VOGUE

Související články

Herečka Anya Taylor-Joy a její nejikoničtější outfity

Krásné velké oči vám učarují, její osobitý styl je stejně zajímavý jako její nervózní filmové role. Americká herečka vypadající skvěle s rudými i blond kadeřemi ráda experimentuje s módou, vystřídala několik různých stylistů a rozhodně ví, co jí sluší.

Celý článek

Vzpomínka na Pierre Cardina a jeho nejlepší módní návrhy 60. a 70. let

Návrhář neuvěřitelného věku, milovník unisex vzhledu, vášnivý obchodník i zastánce konfekce, Pierre Cardin, před pár dny zemřel. Zavzpomínejme na jeho nejlepší módní tvorbu z šedesátých a sedmdesátých let.

Celý článek

Victoria’s Secret expanduje do Izraele, doufá tak v oživení značky

Za vstupem na izraelský trh si značka Victoria’s Secret slibuje oživení prodejů. Partnerství se společností Delta Galil přinese na konci roku 2021 franšízové obchody.

Celý článek

Návrhář Alexander Wang čelí obvinění ze sexuálního obtěžování

Vznešená obvinění návrhář popírá a nazývá nepodloženými a groteskně falešnými. Obvinění učinil model Owen Mooney prostřednictvím svého účtu na sociální síti TikTok.

Celý článek

Eliška Trnka: Dřív bylo šití na míru považováno společností za službu, která je elitářská, to dnes už absolutně neplatí

Malé rodinné krejčovství Tessuto využívá měsíců, kdy se nejenom v České republice hodně věcí mění. Letité zkušenosti paní mistrové v krejčovském řemeslu odrážejí kvalitní práci, plnohodnotný servis i osobitý přístup. Jak rodinné krejčovství vzniklo i na co se zaměřuje, jsme se zeptali zakladatelky Elišky Trnky.

 

Celý článek

Nezapomenutelné okamžiky v historii krásy a módy: Kočičí oči Barbry Streisandové

Okamžiky, na které nikdy nezapomeneme. Styl a vzhled, který se snažíme napodobit. Tento výčet by byl nekonečný, a přesto někde začneme a postupně vás provedeme stylem hvězdných osobností, který si budeme vždy pamatovat. Pro dnešní článek jsme vybrali dokonalost líčení očí zpěvačky a herečky Barbry Streisandové.

Celý článek

Kapr nejen na Vánoce: sladkovodní ryby jako součást zdravého jídelníčku

Blíží se Štědrý den a mnoho domácností si jej neumí představit bez tradiční štědrovečerní večeře - smažený kapr s bramborovým salátem. Večeře sice tradiční, ale nutričně plná prázdných kalorií. Sladkovodní ryby jako takové jsou přitom podle odborníků zdravější než některé ryby mořské.

Celý článek

Mladá květinářka Eliška Krejčí váže květiny pouze z toho, co najde volně v přírodě

Pod značkou Plané květy najdete jednu mladou a talentovanou květinářku, která váže kytice úplně jinak, než jak jsme zvyklí z květinářství. Nejde ani tak o techniku vázání, ale o to, z čeho Eliška Krejčí kytice váže. Nepracuje s květinami šlechtěnými nebo dovezenými z velkých dálek. Používá rostliny, třeba i plevel, který najde na louce nebo u cesty.

Celý článek