dnes je 28.07.2021 a svátek má Viktor

Srpnové obálky Vogue

Přidat na Seznam.cz
Prázdniny utíkají jako voda a my už pro vás máme ty nejpovedenější a i ty méně povedené hlavní strany srpnových Vogue. Která vydání nás ne/zaujala?

Německý Vogue, bravo!

Skvělou práci odvedl německý Vogue, který na stánky přináší hned několik alternativ své srpnové hlavní strany. Do svých služeb povolal Rosie Huntington-Whiteley, Lily Aldridge, Irinu Shayk, Stellu Maxwell a Emily Ratajkowski. Styling i barvy coverů všech modelek jsou velmi podobné, editoriály uvnitř každého čísla se však liší. Nám se nejvíce líbí Irina a Stella - co myslíte?

Nádherná Alicia v britském Vogue

Britský Vogue si pro srpnové číslo vybral miláčka Hollywoodu, původem švédskou herečku Alicii Vikander. Alicia se poprvé blýskla v severském filmu Královská aféra, od té doby si ji zamiloval celý Hollywood. Nádherná Alicia zdatně konkuruje modelkám a módní domy se předhánějí v tom, který z nich ji bude oblékat. Vidět jste ji mohli v několika posledních kampaních Louis Vuitton, z filmového světa pak ve filmu Dánská dívka nebo Ex Machina.

Ruský Vogue, víla v džínové bundě a sedmikrásky

Ruský Vogue se konečně pochlapil. Po několika měsících ne příliš vyvedených hlavních stránek, které  jsme do našeho výběru Vogue obálek za každý měsíc ani nezařazovali, přišel Vogue Russia s Willow Hand a cover i hlavní editoriál se konečně povedly. Editoriál se jmenuje po sedmikráskách a Willow si v něm „zahrála“ éterickou vílu a tahle role jí jde na jedničku.

Sladký i temný Vogue China 

Čínskému Vogue vévodí Vanessa Moody a její divoký lesní editoriál. Přebíjí tak hlavní stranu s Chris Lee od hlavy až k patě obléknuté v modelu Gucci, který vypadá jako vypůjčená inspirace od Dioru. Srpnové vydání Vogue China je rozhodně jedno z nejlepších v tomto roce od této čínské odnože.

v_ch1.jpg

Vogue Paris a vintage styling Luny Bijl

Francouzský Vogue do červencového čísla obsadil Lunu Bijl a hlavní editoriál pojmenoval „Růžová drzost“. Cover s Lunou je vintage připomínkou osmdesátých let a tehdejší nedotknutelnosti Vogue Paris, stejně tak schopností současné šéfredaktorky Emmanuelle Alt.

Vogue US s Gigi Hadid a Ashtonem Eatonem

Jedna VELKÁ nuda. Americká modelka a americký atlet a vícebojař nepředvádí v americkém Vogue to nejlepší. Anna Wintour sladila téma nového vydání magazínu s olympijskými hrami, ale jednak si vybrala už docela okoukanou Gigi Hadid, jednak olympiádu jsme tady měli už minulý měsíc. Vogue US předběhl nizozemský Vogue a do hlavní role obsadil svou vlastní krásnou atletku. Editoriál s Kate Moss uvnitř srpnového čísla jen podtrhuje fakt, že americký Vogue přestal být v posledním roce inovativní.

Japonský Vogue s Irinou Shayk

Japonský Vogue do hlavní strany obsadil krásnou Irinu Shayk v námořnickém stylingu a outfitu od Prada. Přesto, že Irina i barevná paleta jsou výborné, mohl cover dopadnout lépe. Rušivým elementem je především levá strana, kde je toho různobarevného textu až příliš. Jinak dáváme Vogue Japan palec nahoru!

Foto: visualizing fashion, fashionweekday.com, Vogue Paris Digital Edition, weibo_voguechina,
vogue.de, vogue.co.uk, amazon.co.jp

Přidat na Seznam.cz
ZE SPOLEČNOSTI MAGAZÍNY ČASOPIS SRPEN ALICIA VIKANDER VOGUE

Související články

Začalo natáčení pokračování seriálu Sex ve městě. Podívejte se, jak to hlavním představitelkám sluší

Carrie, Miranda a Charlotte jsou zpět. Očekávaný restart s názvem „And Just Like That“ se začal natáčet začátkem tohoto měsíce na různých místech v New Yorku.

Celý článek

Milujeme Cimrmana a Švejka, díky tomu nelpíme na přílišné korektnosti, říká guru českého PR Dita Stejskalová

Dita Stejskalová stojí již řadu let v čele české pobočky Ogilvy jako členka vedení společnosti. Zároveň zde řídí PR oddělení. Jaký má názor na módu a co si myslí o trendu absolutní korektnosti?

Celý článek

Petra Kvitová nám ještě před odletem na olympiádu prozradila svůj talisman pro štětí

Petra Kvitová ve čtvrtek zamířila na své 4. olympijské hry do Tokia. Ještě před tím se však zastavila pro nové šperky a na krátký rozhovor, jaké šperky ráda kupuje a zda má svůj talisman pro štěstí.

Celý článek

Charitativní akci Evy Čerešňákové v centru Prahy navštívil i herec Orlando Bloom

Charitativní akce na podporu již druhé základní školy v Bangladéši spojila hned několik příležitostí. 35. narozeniny Evy Čerešňákové i návštěva populárního herce Orlando Blooma.

Celý článek

Masturbace je nejen příjemná, ale také mimořádně zdravá, říká sexuoložka a ředitelka pro vzdělávání značky Satisfyer, Megwyn White.

Satisfyer byl založen v roce 2016 a stal se průkopníkem ve svém odvětví. Chce naučit lidi odhodit stud a prolomit ledy na poli sexuálního wellness.

Celý článek

Kasu už nedrží jen muži, říká CFO skupiny UNIQA Lucie Urválková

Přinášíme vám pokračování série rozhovorů s nejvlivnějšími ženami Česka. Tentokrát s Lucií Urválkovou, CFO finanční skupiny UNIQA. Co je nového ve světě čísel? A kde leží bod rovnováhy mezi kariérou a rodinou?

Celý článek

Herečka Jenovéfa Boková tváří kolekce LEEDA Red Carpet

Česká značka LEEDA přináší jednu kouzelnou kolekci za druhou. K oblíbené Red Carpet se tentokrát přidala i herečka a hudebnice Jenovéfa Boková.

Celý článek

Odpočinek jsem musela na čas vyřadit ze svého slovníku, říká rektorka VŠE Hana Machková

Přinášíme vám další rozhovor s jednou z nejvlivnějších žen Česka. Tentokrát na naše otázky odpovídala rektorka VŠE Hana Machková. Jaké je povolání rektorky? Co pálí VŠE nejvíce? A jaké jsou prognózy pro českou společnost? Dozvíte se v článku.

Celý článek