dnes je 14.06.2021 a svátek má Roland

Trendy pánské účesy pro rok 2015

Přidat na Seznam.cz
Jaké pánské účesy budou letos nejvíce trendy nám odhalily módní přehlídky pro Jaro/Léto 2015. Objevte nové pánské styly a zatočte s nudou!

Pánské trendy se přeci jen vyvíjejí pomalejším tempem. Často dlouho přetrvávají a postupně získávají naprosto jiný nádech. U pánských účesů jde především o styling.

Kratší vlasy po stranách a delší uprostřed
Jeden z nejoblíbenějších pánských účesů loňského roku bude převládat i letos. Získává ovšem novou podobu, pěšinku na straně v duchu preppy stylu. Ta může výrazně ovlivnit váš konečný vzhled. Zvolíte-li pěšinku na „správné straně“ můžete si jen přilepšit. Styling volte s ohledem na vaši náladu i oblečení. Sčesáním patky lehce dozadu získáte perfektně upravený look. Další možností stylingu je ulízaný vzhled či účes plný objemu s chaotickými vlnami.

  

Chaotické účesy a rozcuchy
Chaotické styly jsou stále velmi populární, neboť vůbec nezáleží na tom, zda máte vlasy rovné či vlnité. Sestříhání po stranách by u tohoto účesu mělo být o něco výraznější, aby více vynikla delší ofina. Opět můžete zkusit pěšinku na straně. Typickým rysem chaosu ve vlasech je jejich textura a divokost.

  

Mop
Účes inspirovaný vintage stylem si zakládá opět na dlouhé ofině. Ta se ovšem nosí volně, sčesaná od zadní části hlavy do čela. Nemusíte ji ani příliš upravovat, nechte vlasy směřovat tam, kam chtějí a rázem získáte chladnou rokerskou vizáž.

  

Mokrý vzhled
Všeobjímající mokrý vzhled je na dobré cestě stát se hitem letní sezony. Jeho styling je velmi snadný. Vyfoukejte vlasy směrem dozadu a s pomocí gelu je rychlými pohyby zafixujte. Neváhejte, a nakonec je ještě zarovnejte hřebenem. Získáte tak skutečně mokrý vzhled.

  

Dlouhé vlasy
Přestože dlouhé vlasy nejsou pro každého, nosí se stále častěji. Jejich délka není příliš důležitá. Vlasy ovšem musí rámovat celý obličej a sahat alespoň po konec brady. Dbejte také na kvalitu vlasů a jejich přirozený vzhled, který není třeba téměř vůbec upravovat.

  

Grafické linie a vysoký lesk
Jarní couture přehlídky vnesly i do pánských účesů trošku extravagance. Tyto účesy se vyznačují ostrými liniemi a vysokým leskem. Účes může působit vzdorovitě a vzbuzovat agresi. Inspirací pro vás mohou být nejrůznější fantazy postavy z filmů i komiksů.

  

Zdroj: menshairstyletrends.com, jamiestevenshair.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY PÁNSKÉ TRENDY TRENDY PÁNSKÉ ÚČESY VLASOVÝ STYLING 2015 #moda

Související články

ROZHOVOR: Honza Kořínek o covidu, kadeřnickém byznysu i trendech

Pro kadeřníky (a nejen pro ně) nastal 3. května den, na který čekali doslova jako na spásu. Konečně mohli otevřít své salony a věnovat se tak práci, kterou milují. Mezi nimi byl i vyhlášený vlasový guru Honza Kořínek.

Celý článek

MICHAL ZAPOMĚL: Styl je odvaha být sám sebou

Pokud si myslíte, že když jdete dělat rozhovor s jedním z nejlepších kadeřníků této země, bude řeč hlavně o barvách a trendech, jste na omylu. Postupem času totiž zjistíte, že Michal Zapoměl je jiný. Jeho čistota a inspirativnost vás vtáhne a vy máte pocit, že každou jeho větu si musíte zapamatovat. 

Celý článek

Trendy krátké sestřihy na rok 2021 inspirované vaší oblíbenou celebritou

Taky se už těšíte na návštěvu svého kadeřníka? Abychom vám to nekonečné čekání zkrátili, připravili jsme tipy na trendy krátké sestřihy na jaro 2021. A inspiraci bereme od těch nejpovolanějších - celebrit.

Celý článek

Orámujte svoji krásu ofinou, je pořád v kurzu!

Ano, je to tu zase! Ofina je opět v kurzu. Ženy ofinu buď milují nebo nesnáší. Je pravdou, že ofina dokáže pěkně potrápit, ale může každé ženě vytvořit krásný vzhled. I když jsou kadeřnictví teď zavřená, tak to zvládnete i vy doma.

Celý článek

Zavřená kadeřnictví aneb první pomoc pro vaše vlasy

Zavřená kadeřnictví většinu žen trápí už několik měsíců. Máte nehezké odrosty, roztřepené konečky nebo zplihlé vlasy? Víme, jak tento problém vyřešit nebo alespoň částečně zamaskovat. Vše se dozvíte v dnešním článku.

Celý článek

Nejlepší účesy z letošních Zlatých glóbů aneb v jednoduchosti je krása

Zlaté glóby se letos kvůli pandemii uskutečnily za zcela jiných podmínek, než jsme zvyklí. Největší herecké hvězdy se neprošly po červeném koberci, ale přenos sledovaly z domova a byly do něj zapojeny pouze virtuálně.

Celý článek

Trendy účesy, se kterými letos zazáříte

Blíží se jaro, a to je vždy skvělým časem na změnu účesu. Pomůžeme vám s vaším rozhodováním, abyste měly jasno, až se otevřou kadeřnictví. Našli jsme ty, které budou v letošním roce nejvíc trendy! Se správnými pomocníky je navíc snadno upravíte i doma.

Celý článek

Nákupní tip pro dámy i pány: dopřejte si nadstandardní péči

Perfektní péče o vlasy i vousy je tím, co nám často připadá jako základní standard. Ne s každým výrobkem však můžeme dosáhnout skvělých výsledků. S řadou Rowenta Ultimate Experience dosáhnete maxima!

Celý článek