dnes je 02.07.2022 a svátek má Patricie

Trendy pánské účesy pro rok 2015

Přidat na Seznam.cz
Jaké pánské účesy budou letos nejvíce trendy nám odhalily módní přehlídky pro Jaro/Léto 2015. Objevte nové pánské styly a zatočte s nudou!

Pánské trendy se přeci jen vyvíjejí pomalejším tempem. Často dlouho přetrvávají a postupně získávají naprosto jiný nádech. U pánských účesů jde především o styling.

Kratší vlasy po stranách a delší uprostřed
Jeden z nejoblíbenějších pánských účesů loňského roku bude převládat i letos. Získává ovšem novou podobu, pěšinku na straně v duchu preppy stylu. Ta může výrazně ovlivnit váš konečný vzhled. Zvolíte-li pěšinku na „správné straně“ můžete si jen přilepšit. Styling volte s ohledem na vaši náladu i oblečení. Sčesáním patky lehce dozadu získáte perfektně upravený look. Další možností stylingu je ulízaný vzhled či účes plný objemu s chaotickými vlnami.

  

Chaotické účesy a rozcuchy
Chaotické styly jsou stále velmi populární, neboť vůbec nezáleží na tom, zda máte vlasy rovné či vlnité. Sestříhání po stranách by u tohoto účesu mělo být o něco výraznější, aby více vynikla delší ofina. Opět můžete zkusit pěšinku na straně. Typickým rysem chaosu ve vlasech je jejich textura a divokost.

  

Mop
Účes inspirovaný vintage stylem si zakládá opět na dlouhé ofině. Ta se ovšem nosí volně, sčesaná od zadní části hlavy do čela. Nemusíte ji ani příliš upravovat, nechte vlasy směřovat tam, kam chtějí a rázem získáte chladnou rokerskou vizáž.

  

Mokrý vzhled
Všeobjímající mokrý vzhled je na dobré cestě stát se hitem letní sezony. Jeho styling je velmi snadný. Vyfoukejte vlasy směrem dozadu a s pomocí gelu je rychlými pohyby zafixujte. Neváhejte, a nakonec je ještě zarovnejte hřebenem. Získáte tak skutečně mokrý vzhled.

  

Dlouhé vlasy
Přestože dlouhé vlasy nejsou pro každého, nosí se stále častěji. Jejich délka není příliš důležitá. Vlasy ovšem musí rámovat celý obličej a sahat alespoň po konec brady. Dbejte také na kvalitu vlasů a jejich přirozený vzhled, který není třeba téměř vůbec upravovat.

  

Grafické linie a vysoký lesk
Jarní couture přehlídky vnesly i do pánských účesů trošku extravagance. Tyto účesy se vyznačují ostrými liniemi a vysokým leskem. Účes může působit vzdorovitě a vzbuzovat agresi. Inspirací pro vás mohou být nejrůznější fantazy postavy z filmů i komiksů.

  

Zdroj: menshairstyletrends.com, jamiestevenshair.com

Přidat na Seznam.cz
VLASY A ÚČESY PÁNSKÉ ÚČESY PÁNSKÉ TRENDY TRENDY PÁNSKÉ ÚČESY VLASOVÝ STYLING 2015 #moda

Související články

Barvíte si vlasy doma, ale není to jako ze salonu?

Trend barvení vlasů doma bez profesionální péče stoupá, k čemuž pandemie jen přispěla. Nedostatečná kvalita a především nešetrnost barev z drogerie vedla kadeřníka Libora Smrže k představení nové kolekce profesionálních barev na vlasy pro barvení v pohodlí domova.

Celý článek

Petra Měchurová se svým týmem představuje pánskou kolekci s názvem MATURE

I pánové mají své vlasové kolekce, důkazem toho je MATURE kolekce salónu Petry Měchurové, na kterém se podílel celý její tým. Co je aktuálně pro pány ve střizích a účesech trendy?

Celý článek

Svatební kolekce účesů Petry Měchurové „SAY YES“ je unikátní pro každou ženu

Něžná nebo divoká? Tradiční nebo éterická? Petra Měchurová připravila novou kolekci svatebních účesů, která potěší každou ženu.

Celý článek

Kadeřnická ikona Petra Měchurová o Royal Albert Hall, australském Vogue i svých dalších snech

Je první ženou na světě, která vyhrála jedno z nejprestižnějších kadeřnických ocenění, spolupracovala mimo jiné i s australským Vogue a v Royal Albert Hall vytvářela účesy, aby pomohla dětem s leukémií.

Celý článek

Petra Měchurová slaví 20 let od založení svého salonu novou kolekcí TO BE

Svůj salon otevřela v roce 2001. Nadšení pro kadeřnické řemeslo ji neopouští ani po dvaceti letech. Téma mezilidských vztahů odráží její nová kolekce s názvem TO BE.

Celý článek

Největší událost kadeřnického světa je tady v čele s Petrou Měchurovou

Jako každý rok i letos se koná největší světová kadeřnická událost – The Alternative Hair Show. Již 38 let slouží tento pozoruhodný projekt jako inspirující platforma pro výměnu kreativních vizí v oblasti kadeřnického umění a sdružuje vlasové vizionáře z různých koutů světa.

Celý článek

Vlasy na sklonku léta i začátkem podzimu potřebují extra hýčkání

Vrátily jste se z fantastické dovolené, kde jste poctivě odpočívaly a své vlasy jen tak nechaly existovat, bez speciální péče navzdory slunci, mořské nebo chlorované vodě? Pak je ten správný čas jim také dopřát dovolenou…

Celý článek

Herečka Markéta Stehlíková změnila image. Za kolekcí účesů nestojí nikdo jiný než její dvorní kadeřník Honza Kořínek

Pro změnu účesu a celkové image měla herečka hned několik důvodů. Nezapomíná však na svoje povinnosti zejména v rámci role v seriálu Ulice.

Celý článek