Dámské oblečení

Dámské oblečení neznamená jen dámské oblečení, ale také doplňky, šperky atd. Proto vás na této stránce informujeme, co je ve světě módy zajímavého a co se zrovna nosí.  

 

Zoot Originál nezklamal - přišel s vtipnou zamilovanou kolekcí

14. únor je pro zamilované velmi důležitým svátkem. Zamilovaná kolekce od Zootu je vtipná a originální. Jako vždy. A potěší nejen ty páry, které se nachází ve fázi růžových brýlí... dostane vás všechny!

Celý článek

Co se naučit od studentských outfitů

Jsou mladí, veselí a tvrdohlaví. Studenti. Možná všichni tací nejsou, ale část se jich přesně taková najde. A věřili byste, že dospělí od nich mohou čerpat inspiraci? Pojďme se podívat jak.

Celý článek

Kate Spade boří v jarní kampani mýty o věku i stylu

Stařenka se šedými vlasy nemusí sedět doma zabalená v dece a koukat na televizi. Klidně si může namalovat rty zářivou červenou, obléct kopretinové šaty a zajít si cestou z trafiky na párek v rohlíku. 

Celý článek

Karl Lagerfeld na jarní kolekci nechal natisknout sám sebe

Futuristický nádech čiší z jarní kampaně světově uznávaného návrháře po všech stránkách. Na oblečení i doplňcích se objevují především robotické podoby samotného Lagerfelda a jeho kočky. 

Celý článek

Dámské spodní prádlo Calvin Klein

Zpočátku jsme k němu byli trochu skeptičtí. Spojení slov spodní prádlo se značkou Calvin Klein nám totiž evokovalo především bílé gumy s velkými nápisy a to za vkusné tak úplně nepovažujeme, ale...

Celý článek

Stylově v páru Sarah Paulson a Holland Taylor

I když vás s partnerem dělí 32 let, můžete mít styl a eleganci. A také můžete ladit. To se daří Sarah Paulson a Holland Taylor.

Celý článek

Korzet: drastický nástroj na hubnutí i erotické oblečení

Korzety za svou dlouhou historii ušly obrovský kus cesty, který stojí za to připomenout a připomínat.

Celý článek

Valentýn 2016 u H&M v něžné růžové a elegantní černé

Valentýn je tady do čtrnácti dnů, a pokud hledáte obchod, ve kterém si uděláte radost nákupem nového spodního prádla, možná by to mohlo být právě H&M. 

Celý článek

Únorové MUST HAVES volají zpět do šatníku barvy

Slaboučké paprsky únorového slunce vábí do vašeho šatníku zpět své tóny. Ale ve výrazně silnější podobě než jsou ony samy. Pokud byste v únoru měla přivítat nějakou barvu, pak je to rozhodně hořčicová!

Celý článek

Jemnost hlavním heslem jarní Intimissimi kampaně 2016

Jen tenounké krajky a pastelové odstíny. Nic tvrdého, provokativního a přímočaře sexy. V tomto duchu Intimissimi představuje svou reklamní kampaň pro jaro 2016. 

Celý článek